Sayfa 317/909 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. bedelli bedelli diyerek bedelliyi kendimiz kgetirrecegiz..hic bir yerde bedelli ile ilgili karar yok.17 toplantida bile olmayacaktir zaten 7sinde tff ninde aciklayacagi gibi ziraat bankasi tum kulüplerin borcunu himayesine alip silip yapilandiracakmi bundan iyi haber mi olur.milan a olan 12 milyonun odenmesi ile transfer de yapabilecek daha ne..
    amma bedelli meraklisiymisiz ya bir lafi 40 soylenirse olurmuş lafi bisa değil. 10 oldu ha gayret 40 ne kaldi

2. Ağaoğlu Trabzonspor'da göreve geldiklerinde kadro maliyetinin 36 Milyon Euro olduğunu hatırlatarak " Bizim almış olduğumuz kadronun maliyeti 36 Milyon Euro'ydu. TL olarak baktığınızda 320 Milyon TL'ye geliyor. Kulübün geliri 130 Milyon TL. Yani açık veriyordu. Bir frene bastık ve ekonomik politika uyguladık. Şuanda maliyet 17 Milyon Euro. Gelir gider dengemizi oturttuk. Bunun mücadelesini veriyorduk. Bu*konuda bazı kulüplerin önündeyiz. Biz başladık ve baya bir yol aldık. " şeklinde konuştu.

3. Ziraat bankası borçları yapılandıracak ise pazartesi hisse nasıl tepki verir? Hele birde tavan yaparsa BAŞAKŞEHİR maçı öncesi süper olur.
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

4. Iyi haber

M.K.A.

5. ziraat yapılanması borç yapılanması nakit sıcak para girişi yok o nedenle sıcak para için bedelli olmazsa olmaz bu gaz ile yukarılara çekilip bedelli yapılabilir bu seviyden katılım olur mu bilinmez

6. trabzonspor hiç bir zaman borcunu kapatamaz, hiç bir zaman kar edemez.
    en iyi ihtimalle sadece borcunu çevirebilir ki bu da çok çok zor.
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. bedelli haberi gelsin hisse 1.00 lira olur 1.00 olan hisseyide ne kadar bedelli yaparsin katilimci yok ki zaten su an bile tahtasi sığ hisse yönetim bu seviyelerden sig bir tahtasi ve katilimci olmadan bedelli yapmaz ha hisseyi skorlar ile paralel 2 uzeri atarsin ve tahtan sig bi tahtaliktan cikar o zaman bedelli belki...
    bu benim görüşürüm
    y.t.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    arkadaş doğru diyor nerden çıktı bu bedelli muhabetleri bedelli yapacak sa şirketin de para koyması lazım zaten o kadar parası olsa koyacak sıkışlık yaşamaz ama gsray gibi bir arsanın olmayan parasını koymuş gibi bedelli yaparsa ayni sermaye artışı diyorlar trabzon varlıkları arasında istanbulda iki petrol var galiba eski stad arsası devlet el koydu park yapacak diye ama karşılığına hala yeni satad verilmedi diye biliyorum yani bedelli yapacak nakit şart çünki hisselerin %49 zu kendi ellerinde

Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    bedelli haberi gelsin hisse 1.00 lira olur 1.00 olan hisseyide ne kadar bedelli yaparsin katilimci yok ki zaten su an bile tahtasi sığ hisse yönetim bu seviyelerden sig bir tahtasi ve katilimci olmadan bedelli yapmaz ha hisseyi skorlar ile paralel 2 uzeri atarsin ve tahtan sig bi tahtaliktan cikar o zaman bedelli belki...
    bu benim görüşürüm
    y.t.d
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 317/909 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •