Sayfa 347/907 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    bedelli olmaz deyince suçlu ilan edilmekte kötü.
    hissede olmasam art niyet arayin fakat bende zarar ettim
    uzun zamandir spor hissesi almamıştım
    yapilandirmalar ve sportif basaridan dolayi tspor aldim artik yukselme sirasinin tsporda olduğunu düşünerek.
    hisse aldiginizda ister istemez bilinc dışı savunma.mekanizmaniz devreye giriyor
    sn.acemiborsaci ve sizinde bedelli olacak sozlerinizi mekanizma gercek disi olarak kabul ettirdi.
    evet bedelli oldu olacak ve hakli ciktiniz.
    onemli olan suclu aramamak
    vardir bundada bi hayır
    yinede bedelli konusundaki uyarilariniz icinde teşekkürler dilerim çoğu hisseda bir gun oncesine kadar sizi dinlemiştir.
    saygilar kardeşim
    Kimseyi suçlamadık ama direk hakaretamiz sözlerle yazan arkadaşlara kendi sözlerinden utanmaları için ne yazdıklarını da hatırlatmak gerekiyor bazen. Şimdi bundan sonrasına bakmak lazım. Olan oldu. 1.3 da epey mal değişimi oldu. Sanki ak aldığı malı buradan devretti ama alıcılara bakmak lazım çok parçalıysa hapı yuttuk... Bir iki kurum yüklü aldıysa ancak topladılar diyebiliriz. Bakalım anlıklar ne gösterecek. Sayın cefaks a grafikler için ayrıca teşekkür ederim

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    boşver... Bu bedelliyle bu fiyatlardan bir cacık olmaz. kimsede katılmaz. Kulüp kendi yatıracagı
    parayla borçlarını öder ödeyebilirse... 1.49 ken bedelli açıklama akla mantığa aykırı...
    al çayını keyifle yudumlarken keyfine bak...
    bende öyle düşündüm fakat herseyi bana mal ettiler sanki bu rakamlardan ziyade tahtada sığ idi yani bedelli katilimi icin sig tahtada katilimci bulmak zordur.ama hakli ciktilar ve bedelli aciklandi.ileriki adimlari izliyelim gorelim.

3.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    futbolcuya para ödeyemiyor kendisi neyle yatıracak parayı? 20 milyon dolar civarı yatırması gerekmiyormu 1,2 güne abdülkadir yada yusuf satıldı haberi mi gelecek acaba
    acaba acaba _

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by meksikali Yazıyı Oku
    arkadaşlar benim anlamadıgım düşük fiyattan bedelli yapamazlar diyenler neden bu şekilde konuşuyor rica etsem anlatabilrler mi ? hisse diyelim 1.1 e düştü rüchan fiyatıda da geberik fiyatlara geldi diyelim nasıl satılıp kurtulanacak ? asıl spegin veya hissede kim hakimse yapacagı bedelli bitene kadar fiyatı olabildigince düşük tutup satarsan ciddi zarar edersin mecbur bedelliye katılacaksın durumuna getirmek istemez mi ? yakın zamanda fener bedelli yaptı ve bedelli bitene kadar pek de yukarı gitmedi ve hatta bedelli bittiginde hisse 8.2 civarındaydı sonrasında 6.35e kadar düştü. anlamak icin soruyorm lütfen acıklayabilrmisiniz ? neden 2 ve üzerine atarlarsa insanlar bedelliye katılır yoksa katılmaz deniliyor ? sonucta her türlü bir fiyattan birileri hisseye sahip olup nakit yatıracaklar degil mi ? he bedelliye katılamayan yerine klüp katılacak sanırım ama sende elindeki rüchanı satman gerekecek ve simsar adamlar muhtmelne rüchan fiyatını geberik fiyata getirecekler belki de ? anlamadım şimdi. malesef dün son dakkalarda 1.50 den almış bulundum cıkmazlardayım bedelliye felan katılmak istemiyrum ne yapmalıyım sn arkadaşlar ? ben demeştim demekten ziyade ne yapıcaz şu saatten sonra onu konuşalım llütfen. teşekkürler
    kaç defa yazdık 1.10 dan bedelliyi verse hisse 1.03 ten açılacak... bedelliye katılacağı ma mevcut lotlarımla devam ederim. ha 1.03 ha 1 den almışım. çokta önemli değil. umarım anlamışsındır...selamlar
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Arkadaşlar hepinize rast gele...
    akşam seansta sonra gülen yüzlerle
    görüşmek temennisiyle...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6. Bedelli geliyor dedik cunki yazılan senaryoyu okuyabildik; kulüp iho ve usta gibi iki haysiyetsiz menfaatçi yüzünden ve yine ceplerini dolduran karaktersiz futbolcularla batağa sürüklendi. Burdan çıkmanın tek yolu bedelliydi, kendilerine düşen miktarıda su benzin istasyonu satışından karşılayacaklar ki rakam tamda onlara düşen miktarı karşılıyor 10p mly tl. 31 ocakta uefa toplantısına güçlü verilerle gidebilmek için bunu öyle yada böyle gerçekleştirecekler. Benim gibi 9 yıl bekleyenler ikinci bedelliyi görmüş olacak, eldeki miktarın karşılığını yatırmam mümkün değil, benim gibi binlerce vardır, kulüp bedelliden beklediği geliri alamjycak ama sermaye yükselmiş olacak, hayırlısı olsun. Spor kulüplerinde hissesi olan herkes bu büyük riskleri bilmeliydi.

7. Trabzonsporu ve diğer batak yapılan kulüplerimizi Katara veya başka yabancılara satmak için hisse değerlerini ard arda bedellilerle küçük lokma halinemi getiriyorlar. Yerli yatırımcı, Türk sporuna gönülverenler, güvenip yatırım yapanlar liğme liğme olmuş kimin umurunda. Nerede Devlet büyüklerimiz....

8. İhtimal ki daha geri gelmez algısı yaratıp aşağı salmıyor olabilirler... Aşağıda alıcı görünen 1.3 milyon lotu sildikleri gibi tabana yapışır... Mantık falan aramaya gerek yok. Ortalık toz duman. Daha önce bu fiyatlardan bedelli yapanlar şimdi 0.7-0.8 lerde işlem görüyor. Daraldım iyice.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 347/907 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •