Sayfa 395/909 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 7266 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Rüçhanlarda günlük limit %50'dir

Fiyat limitlerinin belirlenmesi amacıyla baz fiyata (bir önceki gün kapanış fiyatı) uygulanacak marjlar:

Paylar ve Borsa Yatırım Fonları (BYF) için %20
    Yeni pay alma hakları ve ISKUR.E için %50
    Varant ve sertifikalar için serbest marj
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Rüçhanlarda günlük limit %50'dir

Fiyat limitlerinin belirlenmesi amacıyla baz fiyata (bir önceki gün kapanış fiyatı) uygulanacak marjlar:

Paylar ve Borsa Yatırım Fonları (BYF) için %20
    Yeni pay alma hakları ve ISKUR.E için %50
    Varant ve sertifikalar için serbest marj
    pazartesi rüçhan tavan 0,004 taban 0,002 ama normal hisse tavanı 1,21 hisse tavan yaparsa ertesi günde yaparsa 1,44 civarı olacak rüçhan 0,006 yı aşamaz salı günü rüçhan nasıl yetişecek ucuz kalmayacakmı normal hisseye göre ???

3.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    pazartesi rüçhan tavan 0,004 taban 0,002 ama normal hisse tavanı 1,21 hisse tavan yaparsa ertesi günde yaparsa 1,44 civarı olacak rüçhan 0,006 yı aşamaz salı günü rüçhan nasıl yetişecek ucuz kalmayacakmı normal hisseye göre ???
    hisse pazartesi tavan yaparsa bu problemi masaya yatırırız

şimdilik doğmamış çocuğa don biçmeyelim, ne dersin?
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

4.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    vurgunu buradanmı yapacaklar acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    vurgunu buradanmı yapacaklar acaba ?
    Hala bir vurgun ve sürpriz bekliyorsanız çok iyimsersiniz... Ha inşallah olur ama hiç sanmıyorum

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. vay trend abim bee seni halkta kaybetmiştim burada buldum...selamlar..0,02 den ruchan aldım beklemedeyim..halkları al sat yapıyorum ama para yatırmanın son günü halkların çoguyla bir süreliğine vedalaşıp parayı trbzonspor kulubune aktarıcam..trend abi trabzonsporda kendimizi halkbank kadar rahat hissedemeyecegimi düşünüyorum ne dersin konkordato kottan atılma v.s. riskleri için..başkanı diyolar tv de açıklama yapmış iflastan kurtuldukmu kurtulmadıkmı bilmiyorum falan demiş..o miğdemi bulandırıyor..ne dersin bu şirkete para yatırıp kısa vadeliğine de olsa para tutulur mu...tek çekincem o

7. bedelli bitince normal ederi olan gs ile bjk nin ortasına 1,60 lara gelecektir

8. Arkadaşlar yatırım hesabında para varsa otomatik katılırmı bedelliye? Nasıl katılcaz??

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 395/909 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •