Sayfa 397/908 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Teşekkürler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by carretta Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yatırım hesabında para varsa otomatik katılırmı bedelliye? Nasıl katılcaz??

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kardeş, ben vakıf yatırım hesabımdan alım satım yapıyorum. orada yatırım heabına bedelli tutarı kadar parayı bırakıyorsun bide telefonla arayıp teyid alıyorsun hangi gün kaç tl o hesapta olması gerekir diye gerisini kendileri hallediyo. telefonla da teyit alın.

3. rakamlarla net ifade edemeyeceğim ama bedelli sonrası trabzonsporun mali durumu düzeliyor. borçsuzluğa doğru yaklaşıyor.avrupaya gitmesi ve iyi oyun da buna etki ederse 2 ler bu yıl bile görülebilir. önemli olan mali yapı ve arkasında başarıda olursa uzunda çok iyi yerlere gelir. paramız olsa bedelli sonrası 1 tl civarı alım yaparım. tabi bu fiyatlarda kalırsa. uzun için vakti olan bu hissede ise dert etmesin. hele bide katar lı başkan satış işini dillendirirse sürpriz olur. spor hisselerini bende sevmem ama azda olsa alıyorum. yatırım tavsiyesi olamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    vay trend abim bee seni halkta kaybetmiştim burada buldum...selamlar..0,02 den ruchan aldım beklemedeyim..halkları al sat yapıyorum ama para yatırmanın son günü halkların çoguyla bir süreliğine vedalaşıp parayı trbzonspor kulubune aktarıcam..trend abi trabzonsporda kendimizi halkbank kadar rahat hissedemeyecegimi düşünüyorum ne dersin konkordato kottan atılma v.s. riskleri için..başkanı diyolar tv de açıklama yapmış iflastan kurtuldukmu kurtulmadıkmı bilmiyorum falan demiş..o miğdemi bulandırıyor..ne dersin bu şirkete para yatırıp kısa vadeliğine de olsa para tutulur mu...tek çekincem o
    endişelerinizde çok haklısınız, 3-5 yıl öncede bjk de idim ve aynı terane orda vardı, futbolcu borçları gırtlağa dayanmış diğer ödemeleri yapmamış icra memurları kapılarına dayanmış tv de tüm kanallar haber yapıyordı. bizde zararda olduğumuz hisselerden kaçmak için satışları verip çıktık. fiyat 1.8 civarları idi. arkasından beşiktaş altın madeni bulmuşçasına hiçbir olumlu gelişme olmadan 6 ay içinde 7 tl ye geldi. hiçbirşey tesadüf değildir. umutsuz olmamak gerek ama tedbir şart. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by saltin08 Yazıyı Oku
    kardeş, ben vakıf yatırım hesabımdan alım satım yapıyorum. orada yatırım heabına bedelli tutarı kadar parayı bırakıyorsun bide telefonla arayıp teyid alıyorsun hangi gün kaç tl o hesapta olması gerekir diye gerisini kendileri hallediyo. telefonla da teyit alın.
    Teşekkürler bende vakıfbank kullanıyorum ama kendim bireysel yatırım hesabım var. Vakıf yatırımı arayayım ozaman

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. rüçhanı satmayıp trabzonspora hediye edecem. çok ma'dur durumdalar

7. Bölünmeden sonra alınmış Tspor 5 bin R 10 bin hisss varsa para yatırmak gerekiyor mu ?
    Yoksa yarına kadar 10 bin R için 20 bin para mı yaptırmama lazim
    Bilen arkadaşlar cevap lütfen.ytd

8. Hadi bakalım gençler...
    Yeni hafta,yeni heyecan...
    Bir destek atalım...
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3196284

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 397/908 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •