Sayfa 399/908 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Rüçhanları satmayınca illa bedelliye girmek gerekmiyor değil mi? Hesabımda yeterli para yok zaten. Sıfır oldu rüçhan

Borçlu çıkarmasın bu lanet sonra beni??
    Sadece Rüçhan yanar

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Rüçhanları satmayınca illa bedelliye girmek gerekmiyor değil mi? Hesabımda yeterli para yok zaten. Sıfır oldu rüçhan

Borçlu çıkarmasın bu lanet sonra beni??
    Yalnız Rüçhan lari satmayinca hesabındaki parayı mevcut rüçhanlarına karşılık bedelli ye aktarabilir kurumun. Hesabínı boşalt veya kurumuna girmeyeceğini kaydettir bence

3. rüçhanları rulo yapıp sinan zengin'e vereceğim

rüçhanlar yarın mı kapanıyor bugün mü

Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Yalnız Rüçhan lari satmayinca hesabındaki parayı mevcut rüçhanlarına karşılık bedelli ye aktarabilir kurumun. Hesabínı boşalt veya kurumuna girmeyeceğini kaydettir bence

tamamdır, çok teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    TsporR 0.000 tl den almaya ramak kaldı...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6. arkadaşlar %200 bedelli olduğuna göre biz bunu 0,30 kuruştan kısa süre içinde alırız. ben rüçhanların satmayıp tamamını takıma hediye edeceğim. Bedelliye de katılmıyorum. maliyetim 1,14 batarsa batarız.
    Son düzenleme : Türkmenbeyi; 25-02-2019 saat: 17:49.

7. Spor hisseleri kadar kansiz baska hisse varmidir. Nerden bulastim hem fenerin hem tsporun bedellisine yakalandim lanet olsun bunlara be. A1 capital ettigini bulasin lan uc kurus ky parasina cokup taraftarada havasini atarsiniz bakin bole is yaptik sirketi kurtardik diye !! Bedelli ustune bedelli bende yonetirim boyle sirket yonetmeye ne var!! Yaziklar olsun bunlara canak tutup yol gosterenlerede.. yillar once spk nin bunlara mudahele etmesi lazimdi yillar once!!

8. Yarına tavan bekliyorum..y.t.d. ruchanlar genellikle son gün tavan olur

Sayfa 399/908 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •