Sayfa 404/908 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by meksikali Yazıyı Oku
    yalniz su an alici yok ve ruchanlar taban istesekte satamayizki su durumda boyle bir soygun varmi ya ? Bist tarihinde bir ilk gerceklesiyor ve ruchanlar cope gidiyor 3 kurusa muhtac serefler !!
    GS de uyardık seni küfür ettin....
    Fener de uyardık hakaret ettin...
    Son olarak Ts de yedin tokadı...
    Kardeş "Hıyarım var diyene tuzluğu kapıp koşmak" en sevdiğin hobilerinden mi senin?
    Sportiflerde bedelliye katılmak sende alışkanlık yapmış olmalı...
    Yada sportifler de hisse pazarlayan speğin adamısın?
    Hangisisin?
    Kısa aralıklarla, 3 farklı klüpde ,3.defa sportif bedellisine katılan birinde iyi niyet aramam ben....
    Aklında olsun...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by meksikali Yazıyı Oku
    R alan adam elindeki R carpi 2tl kadar para yatiracak ve su an tahtadan da ayni fiyata alabiliyor niye R alan koseyi donuyor onu anlamadim
    tahtadan aynı miktarı, aynı fiyattan alamaz almaya kalkarsa hisse tavana kadar gider

3. 100 bin ruçhan satmadım, yansın ama hırsızlara 1 kurudum kalmasın koyayım hepsinin ...

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    GS de uyardık seni küfür ettin....
    Fener de uyardık hakaret ettin...
    Son olarak Ts de yedin tokadı...
    Kardeş "Hıyarım var diyene tuzluğu kapıp koşmak" en sevdiğin hobilerinden mi senin?
    Sportiflerde bedelliye katılmak sende alışkanlık yapmış olmalı...
    Yada sportifler de hisse pazarlayan speğin adamısın?
    Hangisisin?
    Kısa aralıklarla, 3 farklı klüpde ,3.defa sportif bedellisine katılan birinde iyi niyet aramam ben....
    Aklında olsun...

saygılar/başarılar
    Tengri slm umarım iyisindir birşey merak ettim bedelliden gelecek para bilançoya giriyor mu ?
    Bunlar bayağı bir futbolcu gönderdi sportiflerde ana kalemde ciddi bir maliyet düşürdüler geçen ay 11 milyon euro'luk
    6,5 milyon euro'luk 2 futbolcu sattılar bedelliden gelecek 200 milyon tl ile yaklaşık 250 milyon yakın bir girdi oluyor biraz tuhaf bir süreç oldu bilançoyu da inceledim futbolcu gideri bu dönem 12-13 milyon eouro ya düşmüş sanki bir film var gibi Rüçhanları 0 yapmak fikrin nedir sportifler batak ama anlattıklarım ölçüsünde

5.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Tengri slm umarım iyisindir birşey merak ettim bedelliden gelecek para bilançoya giriyor mu ?
    Bunlar bayağı bir futbolcu gönderdi sportiflerde ana kalemde ciddi bir maliyet düşürdüler geçen ay 11 milyon euro'luk
    6,5 milyon euro'luk 2 futbolcu sattılar bedelliden gelecek 200 milyon tl ile yaklaşık 250 milyon yakın bir girdi oluyor biraz tuhaf bir süreç oldu bilançoyu da inceledim futbolcu gideri bu dönem 12-13 milyon eouro ya düşmüş sanki bir film var gibi Rüçhanları 0 yapmak fikrin nedir sportifler batak ama anlattıklarım ölçüsünde
    Güzel insan, canım kardeşim Emre...
    Bedelli den gelen para,bilançoya tabiki girecek ama "Kar/zarar ve diğer kapsamlı gelir tablosu"na değil...
    Yani kar/zararı etkilemeyecek....

Güzel insan,canım kardeşim Emre
    Ts yakından takip ettiğim bir futbol klübü ve şirket değil...
    Dediğin gibi pahalı futbolcuları sattılarsa (ki sen söylüyorsan doğrudur) 3ç den itibaren futbolcu giderleri düşmeye başlayacaktır...
    Hem euro hemde tl bazında...(tl bazında düşmesi için eur/tl nin seyri de önemli...)

12-13 milyon euro yu nasıl buldun bilmiyorum ama futbolcu giderlerini dediğin gibi oralara düşürdülerse orta halli başarılı bir TS bile ilerleyen yıllarda önce brüt kar sonra faaliyet karı,uzun bir zaman sonra da net kar üretebilir...
    Tabi daha detaylı incelemek/incelemem lazım...

Ben futbolcu giderlerini senden biraz farklı buluyorum...
    İstersen bir göz at hesabıma...
    Bilanço da 6 aylık futbolcu giderleri 96 milyon tl
    Böl 6 eur/tl kuruna (1 Haziran-30 Kasım arasında ort.eur/tl kurunu 6 kabul edelim)
    96/6=16 milyon euro
    12 aylık da 32 milyon euro eder (Bu giderler Fener ve Gs de 65 milyon euro civarıdır...)

saygılar/başarılar

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    100 bin ruçhan satmadım, yansın ama hırsızlara 1 kurudum kalmasın koyayım hepsinin ...
    bedelli son günü 4 martta açılış 1,01, aynı gün saat, 16;00 tspor 30 dakikada
    1,21 tavan olursa 200.000 nakitin de yoksa ne yaparsın inşallah böyle bir durumla karşılaşmazsın
    1,10 bile olsa hakkın varken 1 tl.den alamayacaksın

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Güzel insan, canım kardeşim Emre...
    Bedelli den gelen para,bilançoya tabiki girecek ama "Kar/zarar ve diğer kapsamlı gelir tablosu"na değil...
    Yani kar/zararı etkilemeyecek....

Ts yakından takip ettiğim bir futbol klübü ve şirket değil...
    Dediğin gibi ise pahalı futbolcuları sattılarsa (ki sen söylüyorsan doğrudur) 3ç den itibaren futbolcu giderleri düşmeye başlayacaktır...
    Hem euro hemde tl bazında...(tl bazında düşmesi için eur/tl nin seyri de önemli...)

12-13 milyon euro yu nasıl buldun bilmiyorum ama futbolcu giderlerini dediğin gibi oralara düşürdülerse orta halli başarılı bir TS bile ilerleyen yıllarda önce brüt kar sonra faaliyet karı,uzun bir zaman sonra da net kar üretebilir...
    Tabi daha detaylı incelemek/incelemem lazım...

Ben futbolcu giderlerini senden biraz farklı buluyorum...
    İstersen bir göz at hesabıma...
    Bilanço da 6 aylık futbolcu gideri 96 milyon tl
    Böl 6 eur/tl kuruna 96/6=16 milyon euro
    12 aylık da 32 milyon euro eder (Bu giderler Fener ve Gs de 65 milyon euro civarıdır...)

saygılar/başarılar
    Teşekkürler güzel düşüncelerin için bilançoyu inceledim yaklaşık futbolcu gideri 70 milyon tl devre arası 4-5 futbolcu gitti transferde yapamadılar yani gider yok bilanço da yıl sonunda genç futbolcularını da 25-30 milyon eouro ya satabilirler bu durumda -613 olan özsermaye toparlanır gibi senin de söylediğin gibi brüt kar dan sonra net kara dönüşür mü bu durumda sportiflerde en mantıklı burası gibi şu an Bataktan çıkma şansı var mı bu bilgiler ışığında

8.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Teşekkürler güzel düşüncelerin için bilançoyu inceledim yaklaşık futbolcu gideri 70 milyon tl devre arası 4-5 futbolcu gitti transferde yapamadılar yani gider yok bilanço da yıl sonunda genç futbolcularını da 25-30 milyon eouro ya satabilirler bu durumda -613 olan özsermaye toparlanır gibi senin de söylediğin gibi brüt kar dan sonra net kara dönüşür mü bu durumda sportiflerde en mantıklı burası gibi şu an Bataktan çıkma şansı var mı bu bilgiler ışığında
    Kesinlikle dönüşebilir...
    Uzaktan/dışardan takip edebildiğim kadarı ile en ciddi daralmaya giden TS
    En fazla gençlere yönelen takım TS
    Bu mutlaka ama mutlaka tasarruf olarak bilançoya yansıyacaktır...
    Sen daha iyi bilirsin ama Sosa dışında pahalı futbolcu kalmadı gibi (mi?)
    Yeterli mi hayır...
    Bu genç kadro ilk 5 içinde kalabilirse, bu başarıyı sürdürebilirse,istikrarlı bir başarı yakalayabilirse, TS için ilerisi güzel olacaktır...
    Ama asla mali disiplini elden bırakmayacak yönetim...
    ASLA AMA ASLA TARAFTARA YENİLMEYECEK ...
    TARAFTARIN GAZINA GELMEYECEK...

Çok önemli not:Hem çok zayıf bir futbol takipçisiyim,hemde TS

saygılar/başarılar

Sayfa 404/908 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz