Sayfa 444/908 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Sıra sende tspor 297 milyon piyasa değeriyle en düşük sen kaldın?

2. Spek o kadar bıktırmışki herhalde 3 sene boyunca,kimse kalmamış yorumcu?

3. Kalan 3 maçını kazan üçüncü ol trabzon

4.  Alıntı Originally Posted by sökeli Yazıyı Oku
    Kalan 3 maçını kazan üçüncü ol trabzon
    Bu kadar güzel futbola şampiyonlar ligi yakışırdı aslında.Mucizede olsa matematiksel ikincilik şansıda var.Başaksehir iki mağlubiyet bir beraberlikle kapatırsa

5. "Abdülkadir’i alnından öpüyorum"
    "Bu arada genç yetenek kırmızı halıda değil sahada oluyor. Seyretsinler görsünler, yıldız kimmiş, süper kimmiş. Milyonlar bunları gördü. Hiçbir futbolcuyu ayırt etmiyorum ama Abdülkadir’i alnından öpüyorum."

"Lille ve Manchester United izledi"
    Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı ile igili konuşan Ağaoğlu, "Bizim oyuncularımızı uzun zamandır izliyorlar. Geçen maçta önceki de maçta da izlediler. Bugün Lille ve Manchester United izledi futbolcuları. Bu futbolcuları Avrupa’nın önemli takımları izliyorsa bu bile bizim için gurur vesilesidir." ifadelerini kullandı.

6.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    "Abdülkadir’i alnından öpüyorum"
    "Bu arada genç yetenek kırmızı halıda değil sahada oluyor. Seyretsinler görsünler, yıldız kimmiş, süper kimmiş. Milyonlar bunları gördü. Hiçbir futbolcuyu ayırt etmiyorum ama Abdülkadir’i alnından öpüyorum."

"Lille ve Manchester United izledi"
    Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı ile igili konuşan Ağaoğlu, "Bizim oyuncularımızı uzun zamandır izliyorlar. Geçen maçta önceki de maçta da izlediler. Bugün Lille ve Manchester United izledi futbolcuları. Bu futbolcuları Avrupa’nın önemli takımları izliyorsa bu bile bizim için gurur vesilesidir." ifadelerini kullandı.
    Yaza satarsa 30 -40 milyon euroya o zaman belini doğrultur biraz ts

7. Bismillah sahur bitti oruca niyetlendik... Ben Anahtar yine söylüyorum 1.00. 1.01 1.02 Den TSPOR al dön arkana bile bakma takim cok iyi 3. Olma olasiligi bike var keskin hareket yapmayan tek spor hissesi TSPOR dur. Son talihliler gemiye biniyor bence kacirmamak lazim. (Yatirim tavsiyesi degildir Sadece ANAHTAR kardesinizin nacine fikridir)

8. CAS davası kararı için son 2 ay...

Sayfa 444/908 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •