Sayfa 451/910 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. ***0.89 dan TSPOR al dön arkana bile bakma..***
    Daha önce de yazdım bu kulüp batmaz sezona çok güzel başlayacak Yerli antrenör maliyeti düşük ünal karaman yeni genç yetenekler var ilk hedef 1.23. Ben almaya devam ediyorum. 70 000 lotla bir daire alacagım bunu da buraya yazacagım. Unutmayın bu yazıyı 8.6.2019

2. ****TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR *****
    Teknik sinyaller olumluya dönüyor kısa zamanda 2 veya 3 gün içinde bir atak bekliyorum. 1. in üzerine kendini atacaktır. Uzun sözün kısası TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR.

3. güzel şeyler olsun artık.

4.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    ****TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR *****
    Teknik sinyaller olumluya dönüyor kısa zamanda 2 veya 3 gün içinde bir atak bekliyorum. 1. in üzerine kendini atacaktır. Uzun sözün kısası TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR.
    Anahtarınıda al git. Güzel şeyler pompalayıp durmanın kimseye faydası yok. Hele bu yazılanlara inanıp hisseye atlayan ky hiç mi hiç faydası yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by wolusis Yazıyı Oku
    Anahtarınıda al git. Güzel şeyler pompalayıp durmanın kimseye faydası yok. Hele bu yazılanlara inanıp hisseye atlayan ky hiç mi hiç faydası yok.

SEN NE DİYORSUN yatırmcımısın sen? şirket 15 yıldır görmediği yere gelmiş yorumları beğenmiyorsan okuma ... hisse 1,30 1,70 olunca alsın değilmi kücük yatırımcı.. Burada yazılanları akıl süzgecinden geçirerek okuyup anlamalı... Anahtar

6. Anahtar kardeşim senin 93 teki hisseye 1.00 olur yazman bile çok geliyor kimisine dediğin gibi okumasınlar bende senin fikrindeyim iyi yerlere geliceğini umarak bekliyorum öyle olursada çıkıcam bu borsa kumarhanesinden👍👍👍

7.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    SEN NE DİYORSUN yatırmcımısın sen? şirket 15 yıldır görmediği yere gelmiş yorumları beğenmiyorsan okuma ... hisse 1,30 1,70 olunca alsın değilmi kücük yatırımcı.. Burada yazılanları akıl süzgecinden geçirerek okuyup anlamalı... Anahtar

Aklımın zekatı seni ihya eder.

Alırım anahtarını. Ne olduğunu anlayamazsın

8. Şu fiyattan al, dön arkana bakma.
    Olmadı mı?
    O zaman bu fiyattan al dön arkana bakma..!

Yok, yook bence TSPOR alma, arkana bile bakma kaç.

Sayfa 451/910 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •