Sayfa 501/908 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7260 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Ah şu sakatlar olmasa idi kesin şampıyon idi...yinede busene çok farklı...

2.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    haftasonu lider değişecek gibi olasılıklar için de olsa eski göz ağrıma bu gün döndüm. 10 günde bakalım neler olabilecek ????
    teşekkürler trabzonspor........hafta sonu maçı alsak bjkaş yerine çizgiyi biz çizecektik......takım tam olsa bu hafta alanya sonu horona kalkar tahta........ama alanya göztepe gibi ters geliyor izleyip göreceğiz.

3. Bu paralara alamazsin spegim..Alanya sonrasi ligin en foviri takimi trabzonu görecez, hele bide krasnodar galibiyeti tatindan yenmez..yüzde 6 yetmezzzzz

4. Besiktaşliyim ama bu sene Trabzon maçlarini izlemekten büyük keyf aliyorumm..

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Bu paralara alamazsin spegim..Alanya sonrasi ligin en foviri takimi trabzonu görecez, hele bide krasnodar galibiyeti tatindan yenmez..yüzde 6 yetmezzzzz
    %6 neyine %3 yeter dedi

6. Küfür etmek serbest mi?

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

7.  Alıntı Originally Posted by wolusis Yazıyı Oku
    Küfür etmek serbest mi?

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)
    Daha etmediniz mi... İçinden serbest... Ben içimden saydırdım bugün ama içim soğumadı henüz...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sabir arkadaşlar sabir, karadeniz insani tez canlidir ama bu sene o sene olabilir sizin için, tabi önünüzü kesmezlerse bu hafta gibi..yüzde 3 le vermemm en az bi 30 lazim bana

Sayfa 501/908 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •