Sayfa 53/908 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 417 - 424 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Trabzonun hakettigi sampiyonluk gerimi gelcek yoksa tepkiler cig gibi ytdddddddd

2. Acaba diyorum spek bunun kokudunu 1.5 ay once alip biyerlerden endeksin asagi hareketindende faydalanip toplama harekatinami giristi 2.80 lerden bir ayda 2 ye kadar basti tabiki takimin toparlanmasi iyi olmadi epey zorlamistir agayi ama toplayabildiyse ve bu haberler gercekse trabzonun sampiyonlugu geri verilebilir zaten hakeden trabzonspordu hak yerini bulmus olur ytdddddddd

3. Trabzonspor şu an dünyayı arkasına aldı.Muharrem Ustadan da açıklama gelmesi lazım. !!????

4. Yazık bütün planları altüst oldu.

5. Bazı çevrelerin demek istedim.

6. Koyu gs li olarak trabzonsporu hep sevmisimdir gs hissem var pazarteside insallah ts hissesinede kademeli girisimi yapacam bence bu haberler bos degil bu is guzel yerlere vede trabzonsporun hakettigi degerlere ulasmasini saglicaktir zaten hafta basindan beri arastiriyorum iki genc ismi varki trabzonsporun bunlarin degeri su an hisse degeriyle ayni nerdeyse devre arasi bu hissede senlik olabilir ytddddddd zaten endeks yuzde 10 dustu trabzon son 1.5 ayda nerdeyse yuzde 25 dustu birde takim toparlandigi halde dustu bu normal bir dusus degil sonucta toplamaya calisti ama artik yolun sonu geldi bence

7. https://i.hizliresim.com/vJqM1O.png

bu yorumu yaptığımda gündem, FIFA dan çıkacak sonuç ve başkanın ağzından düşürmediği tesislerin satışı idi.
    ben bu gap dolacak demişim.
    tabiki uzun zaman fifadan sonuç çıkmadı ve başkanda sözünde durmadı. bizde 2017 zora düştük.
    ama bu gap mutlak dolacaktır.
    davanın en geç ikinci devre sezon sonunda bitmesini bekliyorum.
    ama davanın,bir anda dünya gündemine gelmesi fifayi şubat
    martta sonucu açıklamaya zorlayabilir.

8. Dolars guzel tespit bu gunlere uyuyor sampiyonluk sansi epey yukseldi dava trabzonspora dogru dondu yanliz su an bir de iki tane super yetenek var onuda ekliyelim senin grafige devre arasi cilgin teklifler gelebilir ytddddddddddd

Sayfa 53/908 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •