Sayfa 544/908 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Unal karaman gecen hafta belliymis gidecegi .gecen haftanin satis sebebi buymus cuma gunu zaten dustu .unal kahraman oncelikli gurubun yuksekten iyi mal yedirdiler.borsadan nefret ediyorum bu yuzden.hep kurma.
    denizli maçından sonra bitmiş olay..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Unal karaman gecen hafta belliymis gidecegi .gecen haftanin satis sebebi buymus cuma gunu zaten dustu .unal kahraman oncelikli gurubun yuksekten iyi mal yedirdiler.borsadan nefret ediyorum bu yuzden.hep kurma.
    Evet doğru geçen hafta belliymiş zaten birileri biliyormuş..
    2 ay önce vakıf yaklaşık 10 milyon satmıştı o gün 1,51'den 1,18'e kadar düşmüştü..Parayı vuran o gün alan oldu..Oralardan alınan mallar 2,55'den beri veriliyor..Çok düştü bende alayım diyen herkese buralardan kütür kütür geçiriyorlar..
    Adamların maliyeti yaklaşık 1,30..Daha ne diyeyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    denizli maçını sanki almamak iÇin
    oynadılar. sanki maçı verdiler... var birseylerde
    inşallah şerden Hayır doğar.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    gözle kaş arasında ndye'yi almışız...
    güzel olmuş.. Hayırlı olsun...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    denizli maçından sonra bitmiş olay..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen... Denizli'ye yenildiğimiz akşam berat bey Ünal hocaya sert bi dille; denizliye nasıl yenilirsiniz sen ne biliyon nasıl yönetiyon diye sormuş... Ünal hoca da mağlubiyetin üzüntüsüyle cevap olarak sen ekonomiyi nasıl yönetiyon demiş... ipler kopmuş.
    hocayla kulübün arasında hiçbir sorun yok. ayrılığada heriki tarafta Üzgün...
    anlayacağınız siyaset güçlü geliyor ve istifa etmek zorunda kalıyor... böyle fısıltılar duydum. ama doğru ama yanlış... sanki doğru gibi...
    vay benim ülkemin güzel insanları...
    (kovduran siyasiler muhtemelen daha iyisini getirmek için uğrasacaklardır kanaatindeyim.)

6. unal hoca yı fenerbahceye transfer edilsin , Fenerbahce ye yakışır Boyle saygıdeğer ,karakter sahibi ,sünepe olmayan
    bir kısılık yakışır

Sayfa 544/908 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •