Sayfa 572/908 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Merak ediyorum. İçinizde de, elinde en az. 50000 lot olup da hala hissede kalabilen var mı? Çünkü ben 90 kuruştan 4 liraya çıkmış bir kağıtta 50.000 Lot ile kalamazdım.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vardır ama herkes 90 kuruştan almadıki

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Trabzonspor-Sivasspor maçını Cüneyt ÇAKIR Yönetecek.Var'da ise Yaşar Kemal UĞURLU Olacak
    Eyvah yandı keten gülüm helvaBeşiktaşı yaktığı gibi yakmasa bari.görüpte düdüğü çalmazsa ortalık fena karışır

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Evet bencede düşük ancak 300.000 lot deseydim buna cevap verilmezdi. Onun için düşük tuttum. Zaten benim sorum 0.90 dan alanlar içindi. Ben 1.02 den yüklü almış Ama fazla sabır edememiştim. Örneğin 90 kuruştan 300000 lot alan birisi 270 bin lira öder. fiyat 4 liraya geldiğinde 930 bin lira kar eder. Böyle sabırlı bir insan var mıdır çok merak ediyorum. Kenarda milyonları varsa olabilir ama bütün sermayesi 270 bin lira ise sabredeceğini hiç zannetmiyorum.
     Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Sattığım gün kaç lotu kaç fiyattan beklediğimi
    Koyucam buraya inslh
    İpucu: verdiğin rakam çok düşük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Fazla merak iyi değildir... Yıllardır 5.61 maliyetle 115.000 lotla bekliyorum...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

5.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Fazla merak iyi değildir... Yıllardır 5.61 maliyetle 115.000 lotla bekliyorum...
    İnşallah zararınızı çıkarırsınız ve kara geçersiniz bende bekledim ve kara geçtim
    Beklemek çok zor bir durum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Walla yillar once yuksek maliyetten alanlarin, yonetimdekiler ve spekulatorler haric 90 kurustan alabilecegini veya extra alip maliyet dusurduklerini dusunmuyorum.
    Yillar once tesislere havaalani pisti yapcaklar dediler elime 3.24 den kendimce yuklu miktarda verdiler..Dolar nerden nereye geldi, enflasyon maliyeti ayri siz dusunun..6 ay once 1.10 tl den %200 maliyet artirimi yaptilar ona bile girmedim, girmeye cesaret edemedim..Hatta hisse 78 kurusa indi, iyiki girmemisim dedim..Cogu kisininde benim gibi oldugunu dusunuyorum..peki bu hisseleri kimler topladi, tabiki babalar..
    Yillarca benim gibi bekleyen azdir sanirim..zaten umrumda degil istedigim fiyata gelirse satarim, gelmezse durur..
    Daha 4.96 maliyetle bjk ve 6.03 maliyetle goody yillardir semsiye halinde

Ts icin hersey olumlu ve spegin elinde yuklu mal oldugunu dusunuyorum..daha cok hafta var ve arayi acan bi takim yok..rekabet spor hisselerini herzaman canli tutar..ama sunu bilirim kazanci goren arkasina bakmasin kaymak pesinde olmasin yoksa nezaman firsat geri gelir yillar bilir..

Herkese bol kazanclar..yazdiklarim herhangi bi yatirim tavsiyesi degildir..saygilar..

Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Merak ediyorum. İçinizde de, elinde en az. 50000 lot olup da hala hissede kalabilen var mı? Çünkü ben 90 kuruştan 4 liraya çıkmış bir kağıtta 50.000 Lot ile kalamazdım.

7. Yok artık, 5.61 den 0.82 yi görmek İnşallah 10 tl.yi de görürsünüz.
     Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku

8. Aynı fikirdeyim. Karı gören satsın, Düşükten arttırarak alsın. Özellikle ortamda !
     Alıntı Originally Posted by kemalkaya Yazıyı Oku
    Walla yillar once yuksek maliyetten alanlarin, yonetimdekiler ve spekulatorler haric 90 kurustan alabilecegini veya extra alip maliyet dusurduklerini dusunmuyorum.
    Yillar once tesislere havaalani pisti yapcaklar dediler elime 3.24 den kendimce yuklu miktarda verdiler..Dolar nerden nereye geldi, enflasyon maliyeti ayri siz dusunun..6 ay once 1.10 tl den %200 maliyet artirimi yaptilar ona bile girmedim, girmeye cesaret edemedim..Hatta hisse 78 kurusa indi, iyiki girmemisim dedim..Cogu kisininde benim gibi oldugunu dusunuyorum..peki bu hisseleri kimler topladi, tabiki babalar..
    Yillarca benim gibi bekleyen azdir sanirim..zaten umrumda degil istedigim fiyata gelirse satarim, gelmezse durur..
    Daha 4.96 maliyetle bjk ve 6.03 maliyetle goody yillardir semsiye halinde

Ts icin hersey olumlu ve spegin elinde yuklu mal oldugunu dusunuyorum..daha cok hafta var ve arayi acan bi takim yok..rekabet spor hisselerini herzaman canli tutar..ama sunu bilirim kazanci goren arkasina bakmasin kaymak pesinde olmasin yoksa nezaman firsat geri gelir yillar bilir..

Herkese bol kazanclar..yazdiklarim herhangi bi yatirim tavsiyesi degildir..saygilar..

Sayfa 572/908 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •