Sayfa 586/908 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Yine yorumlar silinmiş.
    Bu hafta bana inam kim varsa dikkatli olsun!

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Beyler bos yapmayin, spor hissesinde 2023 hedefi nedir?? Nerde yasiyorsunuz? Yarin savasa mi gircez, darbe mi olcak, rus amerika israil ucagimi dusurcez, bize yaptirim mi gelcek, biz ajan mi tutujlucaz, halkbank veya sirketlerimiz yasaklancak mi, yarin cumhurbaskani hasta oldu deseler piyasalar neolur..biraz gercekci olun beyler..Turkiye de yasiyoruz ve doviz kuru arttikca spor hisselerinin yurtici gelir artislari uzun vadeli pekde kalici kalmiyor..
    Oyle 20 tl, 30 tl olacak deyip milleti etkilemeye calismayin lutfen, bunu zamaninda bjk de cok yaptilar..

3. Oncelikle hersey ts icin iyi gitti ve gidiyor, zaten hisse 78 kurusu gordugunden beri 4.8x tl leri gordu 1 seneden az bir zamanda ve bu surecte %200 den sermaye artirimi yapildi, babalarda milyonlarca hisse var...bu buyuk risk ama sampiyonluk rekabeti daha bikac hafta hizla devam etcek gibi bu da olumlu haber hissenin ziplamasi icin..Pozisyonunuzu su saatten snr 2023 e gore degil kisa wadeli alin derimm..
    En iyi ornek bjk 1.50 den yillar once basladi..yeni stat acti, 2 yil ustuste sampiyon oldu, sampiyonlar liginde gruplardan lider cikti, 2 yil sonunda 6.50 tl leri gordu, snr 1.50 tl ye geri geldi..forumlarda sole boyle dendi milletin eline verildi..ben de 4.96 dan aldim 3 senedir bekliyorum zararla...
    Almayin demiyorum ama, kar cebe yakisir..kazanci goren ayik olsun..

Herkeze bol kazanclar..Yazdiklarim kisisel gorduklerim, yasadiklarim ve dusuncelerimdir..hic bir sekilde herhangi bir yatirim tavsiyesi degildir..

4. Bu arada elimde 3.24 tl maliyetli ts hissesi var..3 seneden beri zararla bekliyorum..sebebi katarlilar ts yi alcak, helikopterle sehri gezdiler arsalar belirlendi alindi dendi..ayrica devlet ts tesislerine haavalini pisti yapcak dendi..milyonlar gelcek dendi..hisseler 6-8 tl olcak dendi..kandik;)
    Cok sukur suan nominal olarak kazanctayim ama reel olarak zarar icimde semsiye formasyonu..
    Herkese saygilar, sevgiler..

Umarım Kemal Bey'in yazdıkları birileeinin kulağına küpe olur!
    Aksi halde 2023 yılından bahsedip 30 lar 50 ler 100 ler konuşulmaya başladı ve devam edecektir.
    Alim olmaya gerek yok yazılanları anlamak için.
    Herkese bol kazançlar dilerim.

6. hisse için bence çok karamsar olmaya gerek yok ben bu hafta yükselişte olacağını ve bjk yenerse sürecin devam edeceğini düşünüyorum. benim tahminim 10 tl civarını rahat görecektir. çok şişti vs ye katılmıyorum her zaman beklenti alınır gerçekler satılır. spor hisselerinde şampiyonluğu kovaladıkça ve yerini korudukça olana kadar ufakta olsa artıyla devam edecektir taki şampiyonluk kesinleşince. beklenti bittiğinde tabiki düşecektir. YTD.

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Bu ligde favorim TS dir.
    Nokta.
    6 tl ye kadar bakler 5.50 de satarım.
    Bunu da bir daha söylemem!

8. İşinize gelmeyince yorumuda silmisiniz😁😁

Sayfa 586/908 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •