Sayfa 591/907 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7256 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Vallahi artık en azından zararda değilim. Ama ilginç olan şu ki hala heyecan yapamıyorum... Yılların verdiği bezginlikten olsa gerek... Bazen arkadaşlar arayıp soruyor sattın mı diye...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hahaha

valla ben de heyecansızım. bir de nominalde benim de maliyeti geçti ama reelde baya zarar var haliyle. bırak doları vadeli ile kıyaslasak bile zarardayım. ama mutsuz muyum şu an? hayır tabii ki. çok şükür gördük bu günleri.

inşallah bu hafta içi hayal kırıklığı olmaz da, daha da güler yüzümüz. bjk maçı da riskli...

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Çoğu gecen hafta çarşambayı görmeden satti
    Sayfada yalandan yazıp duruyorlar.
    Yok 5 ** lerde verdik ayaklari.
    Burdaki 3-5 kuruşunu değerlendirenlere yardim için 1$
    Yazıp durdum 50 centten itibaran.
    Yoksa yazmaya ne gerek var.dinleyenler mali götürdü.
    Üstadım bedelliyle 80 kuruşu gören hissede siz hep olumlu yorum yaptınız zaten..emeklerinize sağlık..80 kuruşla 1 dolar arasında sizin için fark yoktu zaten.. siz bu takımada bu hisseye de hep güvendiniz...şimdi keyfini sürmeniz en doğal hakkınızdır..selamlar bol bol kazançlar olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Yesil bölge alıcılar
    Hemde yabancı

Mamamiyaaaa

1$ yarin mümkündür.
    Merryl Lınch bugun sattırmak için ağacı silkeledikçe dökülen çok olmuş 4.7 milyon lot 5.40 dan alıyorsa şampiyonluğa kadar bizde burdayız..Artık direk formasyonu başladı gab lı açılış kapanacak düşecek bekleyenler malı kaptırır ancak..
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

4. 4,80-5.22 nezaman görülür iyi düşünmek lazım. Enin sonunda sağlamlık için dolmalı.
    https://i.hizliresim.com/Zn2A6A.png

Olurda kudurmaya devam ederse bj maçınıda alarak dolar bazlı üst yeşil okkali satis bölgesi olur martta.
    Kısaca bu sezon olası şampiyonlukta 2$ üst sınır derim. Arkası 2021 e sarkar yine "olası" şampiyonluk ve kaliteli bilanço ile sadece tabiki.

Sahsi beklentim olup daha teknik bilgiye açığız bu sayfada.

https://i.hizliresim.com/VB2gnr.png

5. 3.24 tl maliyetli hisslerimi yillar sonra 5.35-5.40 araligindan verdim..cok sukur nominal olarak guzel kar ama ayni gun yani dun, cok daha fazla olan 4.96 tl maliyetli bjk hisselerini 3 tl den verdim..kisaca nominal zararim buyuk reel zarar icimde semsiye;(
    (Gecen sene bjk 1.50 den 2.50 ye gelmis ve satmamis sonrada satamamistim..sonra 1.50 ye geri dusmustu..bu sene de 1.50 den 3 tl ye geldi ve hicbir isik goremiyorum bjk den o yuzden sattim..3-5 ay sonra belki yine 1.50 den alirim hesabi...yillar sonra niye zararla verdigimi merak edenler icin yazdim..)
    Geri de kalanlara bol sanslar ve bol kazanclar..rekabet oldukca prim yapar spor hisseleri..gs potaya bir girdi iki gun tavan yapti en guzel ornek..ona gore pozisyonunuzu alin derim..herkese bol kazanclar

6. Bu hafta Beşiktaş maçı riski Sivas riskinden daha az çünkü Galatasaray fenerle oynuyor 2 sinden biri mecbur puan kaybedecek biz yenilsek bile çok etkilemeyecek fener yenerse zaten çok az etkiler çünkü en büyük rakip Galatasaray şu an. Ancak ben Beşiktaş maçında galibiyet bekliyorum buda haftaya 7 li rakamları gündeme getirir ytd...

7. hisse artik cilgin moda gecti haftasonu tsporun maci kaznaip fener ve gs nin puan kaybetmesi olasi pazartesi gunune kadar artik tavan tavan gidebilir pazartesi ne olur bilemem yabanci ne kadar mal varsa bugun hepsini kazidi yarin direk tavan bile acma olasiligi var bence uzun zamandir ilk defa boyle bir yabanci alişi gordum innailmaz buyuk bir aliş

Alıntı Originally Posted by ersin28bursa Yazıyı Oku
    Sadece izle gör kardeşim spor izleri sadece şampiyon la gider çok üst seviyede bir şey olmazsa ama bu sene herşey TS adına güzel gidiyor borçlar azaldı yönetim iyi transferler süper şampiyon olursa 20 üstüne çıkmaması için sebep göremiyorum çok olağan üstü şeyler olursa ona bir şey diyemem
    Birisi 30 der diğeri 20 üstü yazar. Arkadaşlar bu yükselişlerde herkes uçuk fiyatları yazar sakın hayallere kapılmayın.

sermaye 300* hisse fiyatı 20 olsun= piyasa değeri siz hesaplayın kaç çıkacak

sermaye 300* hisse fiyatı 30 olsa = piyasa değeri sizce herhangi bir futbol kulübü bu fiyat eder mi? Kesinlikle hayır

Uyarıda bulunan insanları da sizin kazanmamanızı isteyen kişiler olarak görmeyin. Dikkatli olun yıllardır spor hisselerinde zararda bekleyenler var. 1,25 alıp 3,69'dan satmış biri olarak pişmanlıkta yaşamıyorum. Umarım herkes çok kazanır ama DİKKATLİ olun.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Sayfa 591/907 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •