Sayfa 593/906 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 7248 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 1 milyar 900 milyon olmuş.
    Yok artık.
    Avrupada ilk turda elenen yada uzun yillar Avrupa'ya gidemeyen bir takım dan bahsediyoruz.
    Demekki 11 tl olunca 4 milyar Türk lirası na yaklaşacak bu rakam.
    Mencester oldun mübarek

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Saba dedim bana kızdın gördün demi şampiyonluga susamış mali durumu düzelmeye başlamış sürekli kasaya para giriyor bırak biraz yatırımcı gulsun bende 6 da bıraktım gece dedim zaten yüzde 80 yeter kalanlara dikkatli olun derim

2.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 1 milyar 900 milyon olmuş.
    Yok artık.
    Avrupada ilk turda elenen yada uzun yillar Avrupa'ya gidemeyen bir takım dan bahsediyoruz.
    Demekki 11 tl olunca 4 milyar Türk lirası na yaklaşacak bu rakam.
    Mencester oldun mübarek

24 milyar lira Manchester 4 milyar değil, sattıysa selametle kardeşim. Avrupada ilk turda elendiyse geçensene bu başarısızlık diğer yılları etkileyecek mi?ne ilgisi var?

3. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

4. Mesele inanmak yegen...biraz borsa bilginiz varsa halk bankasiyla onbfinanbn piyasa degerini arastirin mukayese edin halkb bir dev sektorunde ....finanb cuce piyasa degerini arastir..akil almaz.ornekler cok.2011 yilinda fenerin hisseleri 110 tl ye geldiginde degeri 2milyar dolardi .is bankasi b hissesi1 ay tavan yapti. Burasi borsa adamin aklini alir...89 yilinda rihtim caddesinde.aktas .cukurova kepez .uzanin hisseler havada ucardi .sokakta satardik hisseleri gun gelirdi..bir gunde ikiye katlardi..

Latife olsun diye yazdım.
    Her yazılanı ciddiye almayin
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    24 milyar lira Manchester 4 milyar değil, sattıysa selametle kardeşim. Avrupada ilk turda elendiyse geçensene bu başarısızlık diğer yılları etkileyecek mi?ne ilgisi var?

6. Ya arkadaş 5 sene beklemeyi nasıl becerdin ? Bu kadar sabırla karada ölüm yok sana. Tebrik ederim. Ah bende de olsa biraz.
     Alıntı Originally Posted by Patari Yazıyı Oku
    280 hafta sonra diğer hesapta artıya geçti
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Ya arkadaş 5 sene beklemeyi nasıl becerdin ? Bu kadar sabırla karada ölüm yok sana. Tebrik ederim. Ah bende de olsa biraz.

Benim 6 buçuk sene oldu.Oğlumla yaşıt Bu nedenle ikinci oğlum gibi oldu, duygusal bir bağ oluştu, satamıyorum

Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Ya arkadaş 5 sene beklemeyi nasıl becerdin ? Bu kadar sabırla karada ölüm yok sana. Tebrik ederim. Ah bende de olsa biraz.

2011’den beri elimde kağıt. 8,5 sene oldu

Sayfa 593/906 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •