Sayfa 602/907 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    ******* TARİHİ ZİRVE 10,44*****
    TSPOR 2011 yılında 10,44 TL ile tarihi zirvesini görmüştü. Bugün 7,78 TL ile 2011 yıından beri en yüksek kapanışı yaptı. Soluksuz yükseliş yatırımcıları hisseye karşı endişeli bakmasına sebep oluyor,, sağlıksız bir yükseliş değil bu denebilir. Şu an hiç bir analizcinin düzeltme hareketinin nereden geleceğini doğrru tahmin etmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Uzun bir borsa tecrübeme dayanarak 2019 yılında "1,00 TL DEN TSPOR AL DÖN ARKANA BİLE BAKMA" demiştim ve gerekçelerini yazarak defalarca tekrar ettim. Şimdi ise kannatim maçları takip etmek Bjk maçı rahat alınırsa 10,44 TL test edilecektir. Dahası bir hayal gibi gelsede bu çıkışı Fenerbahçe'nin 100. TL çıkışını andırıyor. Ben şahsen 10,44 aşılacak,10,44 üzerinin süpriz olması tamamen maçların sonuçlarına bağlıyorum. Tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim. Şunuda hatırlatayım cepte olmaya kar kar değildir. Saygılarımla.
    Yarın taban fiyatı 6.23
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

2. Beklenti oldukça fiyatinin bir önemi yok... ve asıl beklenti şimdi başlıyor... 10 yıl sonra ilk defa lider olan bir takımdan bahsediyoruz... ve de gerçekten güzel oynayabilen bir takım olmuşken... bu denli degerlenmesi çok mu ilginç? Zamaninda bjk de 10-12 kat artmıştı... cimbom küme deşerken tarihi fiyatlarini görmüştü... genede kimse bilemez ne olacağını o ayrı... umarım herkes kazanır... al sat tut ver tavsiyesi asla değildir... iyi akşamlar... son olarak şunu soylıyım.. bütün şehir inanmış... bence futbolcularda istekli .. hele karda kışta takım otobüsünün önünü kesen taraftarın coşkusu inanılmazdı... o sene bu sene olmaya çok yakın... allah yardım eder inşallah.. o yıllardır özlemle beklenen şampiyonluk trabzon şehrine gelir inşallah...

3. Pazartesi ...derby de yenilen iki takım taban yapabilir...

Soru şuki o iki takım hangileri 4 büyükler iyi tavan çektiler....

Spor hisselerinde bulunmak ve izlemek..maç seyretmekten daha keyifli oldu son iki haftadır....

4. S. A. Arkadaşlar ne olur buraları okumayın, kendiniz karar verin herşeye, inanın buralardan etkileniyor insan.
    Benim maliyetim 1.44 dü, hisse geçen hafta hızlı bir şekilde 3.75 görünce ne yapacağımı şaşırdım,çünkü bu fiyatı mart gibi bekliyordum, hemen twetterda, buralarda yorunlara baltım, yok öyle yok böyle okuyunca kararsız kaldım nedense, birden stratejimin olduğunu atladım, hissede o saatlerde aşağıya döndü mü, ben iyice panikledim, keşke elektrik kesilseydi, internete bağlanamsaydım, 3.59 da sattım 50 bin lotu.
    Halbuki kendime strateji koymustum haziran sonu en az 7 den satacaktım,çünkü takım çok iyi ve liderliğe oymacaktı, o bariz belli, yeminle öyleydi.
    Maalesef insan etkileniyor ve hemen panikliyor böyle durumlarda, forumlara bakmıcan hedef koyduysan ve kesinlikle internete asla ama asla bakmıcaksın.
    Kalın sağlıcakla.

5. Ters bişey olursa gazığa oturturlar spor hisselerin de trabzon hariç çünkü şampiyon olacak lider v.s diğerlerinde gazık yağlı olur girdiği yeri matematiksel olarak delerrrrrrr dikkatli olmakta yarar var 1 maç eksiği var onu da yenmiş gibi trabzon hareket ediyor

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    9 yıl sonra nasip oldu satmak çok şükür
    Halk yatırımdan 105 bin lot çıkış bana ait. 90 bin lotla BJK mac sonucunu bekliycem. Herkese bol kazançlar
    Haydi geçmiş olsun... Darısı başımıza

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Haydi geçmiş olsun... Darısı başımıza

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Allah gönlünüze gore versin, inşallah sizde hayırlısı ile kurtulursunuz

8.  Alıntı Originally Posted by Zizil Yazıyı Oku
    Beklenti oldukça fiyatinin bir önemi yok... ve asıl beklenti şimdi başlıyor... 10 yıl sonra ilk defa lider olan bir takımdan bahsediyoruz... ve de gerçekten güzel oynayabilen bir takım olmuşken... bu denli degerlenmesi çok mu ilginç? Zamaninda bjk de 10-12 kat artmıştı... cimbom küme deşerken tarihi fiyatlarini görmüştü... genede kimse bilemez ne olacağını o ayrı... umarım herkes kazanır... al sat tut ver tavsiyesi asla değildir... iyi akşamlar... son olarak şunu soylıyım.. bütün şehir inanmış... bence futbolcularda istekli .. hele karda kışta takım otobüsünün önünü kesen taraftarın coşkusu inanılmazdı... o sene bu sene olmaya çok yakın... allah yardım eder inşallah.. o yıllardır özlemle beklenen şampiyonluk trabzon şehrine gelir inşallah...
    Amin inşallah

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 602/907 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •