Sayfa 628/908 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. ts kalecisi ugurcandaki kadar reflex kurtarışlar dünyada çok az kalecide var. karşı karşıya dikkat edin salisede topun gittigi yere açıyor kolunu. görene çarpıyor gibi görünüyor. buffon gibi bişey bu adam. bu maç için demiyorum tüm özetleri izledimde bu yorumu yapıyorum. defans cok kötü ama kova bir kaleci olsa ts 10. sırada falan olurdu şuanda. aşırı pozisyon veriyor. özellikle güçlü takımlara karşı.

2.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Maalesef yaptığınız yorum tek taraflı. Eğer her açıdan bakacaksanız şöyle demeniz lazım. “Trabzonspor beşiktaşla kendi sahasında en önemli oyuncuları mikel ve wkame olmadığı halde berabere kalarak zorlu fener gb sivas beşiktaş maçlarından 10 puan toplamış oldu” bu cümleyi kurmak gerçekçi olandır. Bu yazdığınız yorumu kendi lehine sanan bazı arkadaşlarda direk atlamış gerçekleri gören falan filan. Uğurcab olmasaydı demişsiniz uğurcan trabzonun oyuncu değil mi işi de gol yememek nokta. Böyle güçlü bir kalecisi olması büyük avantaj demek başka olmasa falan filan diye uzatmak başka. Lütfen konuşurken düşünelim

Saygılar.
    Tspor aldığı 1 puan çok kıymetli çünkü gerçekten futbol mucizesi bir durumla 1 puan aldı..Belki bu alınan 1 puan şampiyon yapacak bu da olabilir..Ama arkadaşımız keyif veren bir futbol var demiş..Sivas maçında son 30 dak tspor ortada yoktu, beşiktaş maçında sahada yoktu..Yani tspor'da keyif veren bir futbol yok ama gsray'ın çok hızlı artan bir ivmesi var bunu kastetmiştim..Yani şu an ibre gsray'dan yana..Bu arada ben Besiktaş taraftarıyım her iki takımında hissesi yok elimde.
    Gördüğümü yazdım.
    Bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Maalesef yaptığınız yorum tek taraflı. Eğer her açıdan bakacaksanız şöyle demeniz lazım. �Trabzonspor beşiktaşla kendi sahasında en önemli oyuncuları mikel ve wkame olmadığı halde berabere kalarak zorlu fener gb sivas beşiktaş maçlarından 10 puan toplamış oldu� bu cümleyi kurmak gerçekçi olandır. Bu yazdığınız yorumu kendi lehine sanan bazı arkadaşlarda direk atlamış gerçekleri gören falan filan. Uğurcab olmasaydı demişsiniz uğurcan trabzonun oyuncu değil mi işi de gol yememek nokta. Böyle güçlü bir kalecisi olması büyük avantaj demek başka olmasa falan filan diye uzatmak başka. Lütfen konuşurken düşünelim

Saygılar.
    knuck nicki arkadaş im, kafkas26 eskişehir de ikamet eder, asli kafkas kökenlidir.. 2011 deki şike olaylarından sonra TS nin haksızlığa uğradığını görmüş ve TS formasının arkasına kafkas026 yazdırmış biridir ve TS aleyhine yorum yapmaz, hakikati görür ve içtenlikle yardımcı olmaya çalışır, yiğidi öldür hakkını yeme... #tspor hisse için ise benim yorumum olmaz benim için #tspor hisse bitmiştir, almam yorum da yapmam alana da karışmam, samimi biri olduğu için ve burda da çoğu kişi tanımadığı için aleyhte yazmış bende eski günlerin hatrına konuya açıklık getirmek istedim... bu formu eskiden beri takip ederim sadece kafkas26 yi samimi ve doğrucu buldum...TS nin şampiyon olmasını istemek farklı, şampiyon olacak diye hisse almak farklı, olabilir mi, güzel oyun ve kadro ile mümkün ama sadece bu beklenti ile hisse alırken çok iyi karar verin... fanatiklik bi yere kadar, ortaya para koyuyorsunuz ve çok iyi düşünmek lazım... kafkas26 sana kişisel olarak cevap vermeyeceğim, cevap hakkkim saklı kalacak bende, hakkın var emeğin var ve geçmişe de saygim var ben bana yakışanı yapıp sessizliğimi koruyacağım ve vardır bir bildiğin diye umuyorum... saygılar...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazi cahillere inanamiyorum besiktasdan istanbulda altin niteligde 1 puan sivasi yenmis fenerin guzel futfoluna karsilik 3 puan almis bir takim var .kasilyas gibi kalecisi ronaldo gibi golcusu. Var.maci lehine her an cevire bilen trabzonu hafife alanlar sadece derim ki lider trabzon...... 1 mac eksik aloo gozunu kulahini accccc..sakat oyunculari 1 takima bedel ... iki haftaya hepsi hazir....

Sevgili horizon
    Sana tek bir şey soyliyecegim ve konuyu kapatacağım.
    Seninle tanışmamız yine Tspor sayfalarında oldu.
    Zararda idin ve sana samimi bir el uzatıp seni zarardan çıkarttım.
    Rabbim bunu bana nasip etti çok şükür.
    Keşke her küçük yatırımcıya bu denli yardım edebilseydim.
    Son zamanlar üzeri kapalı da olsa telefon görüşmelerinde sana bazı detaylar verdim biliyorsun.
    Sende zaten benim doğru söylediğimi bilerek bütün portföyünü Tspor hisesine gömdün.
    Sadece 261 bin TL kazanmışsın.
    Keşke daha çok kazansaydın.
    Lakin bana verdiğin sözü unuttun.
    Para sözünün önüne geçti ve bir kardeşini yitirdin.
    Degermiydi bilmiyorum.
    Belkide senin açından değerdi.
    Sonuçta bir ömür boyu çalışıp belki bir o kadar birikimi zor yapardın.
    Sana bu hayatta iki iyiliğim oldu.
    İyiki kötülüğüm dokunmadı.
    Dua et ki dürüst ve samimi birine denk getirdi Allah seni.
    Lakin ufacık hakkım varsa ben helal etmiyorum bilesin.
    Sende etme!
    Ben mahşer günü ne sakladım her seyi.
    Bu gün varız yarın yok.
    Hoşçakal...
     Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    knuck nicki arkadaş im, kafkas26 eskişehir de ikamet eder, asli kafkas kökenlidir.. 2011 deki şike olaylarından sonra TS nin haksızlığa uğradığını görmüş ve TS formasının arkasına kafkas026 yazdırmış biridir ve TS aleyhine yorum yapmaz, hakikati görür ve içtenlikle yardımcı olmaya çalışır, yiğidi öldür hakkını yeme... #tspor hisse için ise benim yorumum olmaz benim için #tspor hisse bitmiştir, almam yorum da yapmam alana da karışmam, samimi biri olduğu için ve burda da çoğu kişi tanımadığı için aleyhte yazmış bende eski günlerin hatrına konuya açıklık getirmek istedim... bu formu eskiden beri takip ederim sadece kafkas26 yi samimi ve doğrucu buldum...TS nin şampiyon olmasını istemek farklı, şampiyon olacak diye hisse almak farklı, olabilir mi, güzel oyun ve kadro ile mümkün ama sadece bu beklenti ile hisse alırken çok iyi karar verin... fanatiklik bi yere kadar, ortaya para koyuyorsunuz ve çok iyi düşünmek lazım... kafkas26 sana kişisel olarak cevap vermeyeceğim, cevap hakkkim saklı kalacak bende, hakkın var emeğin var ve geçmişe de saygim var ben bana yakışanı yapıp sessizliğimi koruyacağım ve vardır bir bildiğin diye umuyorum... saygılar...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Trabzonspor taraftarı olarak nacizane görüşüm takım ligi ilk 3 de bitirecektir ama şampiyonluk çok düşük ihtimal. Yakın zamanda hisseye girenlere tavsiyem bu haftalardaki seviyelerden geri çıkmaları. Ts iyi istekli oynuyor ama küçük büyük demeden her rakibe çok pozisyon veriyor ve zor bir fikstüre girecek şampiyon çıkması çok zor ne yazık ki. Şampiyonluğun olmayışına vereceği tepkiden sonra kağıt yine cazip olabilir çünkü Uğurcan dan güzel bir geliri olacaktır, yine sorloth çok parladı ciddi bir teklifle satın alma maddesinden vazgeçin teklifleri gelebilir ki bu iki transfer ortalama 40-50 milyon civarı girdi saglayabilir. Takım iskeleti iyi durumda iki sezondur haddini bütçesini bilerek geçirilen transfer dönemi devam edecektir Trabzon üstüne koyarak daha iyi yerlerde olacaktır önümüzdeki sezon ama o sene bu sene değil bana göre

7.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Hatasını kabul etmez birde laf söyler. Ne kazanıyorsan veya kaybediyorsan kendine. Bana ne senin paranın yönetiminden. Kimseyle sidik yarışına da girmiyorum. Yanlış yazdığın bilgiyi düzelttik bu iş bu kadar basit. Gereksiz sitem yaparak haklı çıkamazsın. Burada kimse ego tatmini yaşamak içinde yazmıyordur. Belki sen yazıyor olabilirsin onu bilemem. Dolars yazınca da yazdım sen yazınca da yazdım bir başkasına denk gelirsem ona da yazarım.
    La havle.... Kağıt 30 u gördü mü görmedi mi... 30 dan almış birinin maliyeti bedelliye girmediyse kaç liradır... Bitti...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Beklenti hala devam ediyor ve şampiyonluğun en güçlü adayı. Neye göre çıkın tavsiyesi veriyorsunuz bir türlü anlayamadım. Borsa da beklenti satın alınır. Gerçekler satilir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 628/908 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •