Sayfa 639/908 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by ekonomist55 Yazıyı Oku
    Burası siyaset forumu değil tabiki ama küçük bi ekleme yapmak isterim. bunu em başında yapacatık. Hiç geri dönüş anlaşması filan yapılmayacaktı. (Burdan sonra artıya da geçerse bu piyasada hafta başı önü açık rize maçında bi aksilik olmazsa) YTD

"Trabzonspor Devlet tarafından kollanıyor" Denildiği anda ne yazık ki işin içine zaten siyaset girmiş oldu.Saygılar...

2. 2.kez devre kesmiş.Bu bahane ile neredeyse bütün gaplarda kapanmış oldu sabahki taban açılışı ile

3. arkadaşlar merhaba. cahilliğime verin bir şey sormak istiyorum, tek emir tedbiri ne durumda geliyor?

4. corono virüs tr de cıkınca ,bundan spor clublerı nasıl etkilenir

mesela ınsanlar mac izlermi

futbolcular maskeylemı ,sahaya cıkar

neyin kafasını yasıyor ınsanlar anlamak zor .tspor 9 lara çıkmış hala alan satmayan merak edıyorum .neyın kafası

Alıntı Originally Posted by snails Yazıyı Oku
    corono virüs tr de cıkınca ,bundan spor clublerı nasıl etkilenir

mesela ınsanlar mac izlermi

futbolcular maskeylemı ,sahaya cıkar

neyin kafasını yasıyor ınsanlar anlamak zor .tspor 9 lara çıkmış hala alan satmayan merak edıyorum .neyın kafası
    Yahu geçmiş gitmiş 9’lar ne ötüyorsunuz hala? Size ne satandan satmayandan! Çıkın gidin kendi kağıdınızın forumunda zırlayın.

Yettiniz artık ya. Sabır sabır bir yere kadar. Şu milletin her halta maydonoz olma sevdası neyin kafası asıl?

Saçma sapan insanlarsınız. Allah eşinize dostunuza sabır versin!

6. sabah 4,30 dan yüzüne mıçmayanlar, 6.00 dan almaya koşuyorlar, bu nasıl bir dünya....

7. SIKINTI : yanı İthaf olunur kucuk yatırımcıyı koruma dıyoruz .wamplardan

su eksıgıde ekleyelim ,hosuna gitmeye bilir ,basaksehır şampiyon

boylelikle futbolda adalet oluşup vede kavga cıkma ıhtımalide kalkıcak

iddiacılar ,beinconnectciler ,sayısalcılar vede s pekler kaybedecekler seninle birlikte SIKINTI kardeş

uludan ic gazoz olma

8.  Alıntı Originally Posted by zaferavci53 Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba. cahilliğime verin bir şey sormak istiyorum, tek emir tedbiri ne durumda geliyor?
    selam, hisse brüt takastayken agresif hareketler yaparsa(bugünkü gibii) yada açılışları bir kaç sefer yüksek gaplı yaparsa bir sonraki yaptırım tek emir olur.
    Ama bugünkü hareketleri spk nın dikkate alacağını sanmam, neredeyse her hisse iki devre kesti!

Sayfa 639/908 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •