Sayfa 643/908 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu skora pazartesi guzel bir tavan yakisir.

2.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Bir oyuncu oyunu değiştirir mi... Evet adam girdi ve oyun değişti... Helal olsun nwakeme

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Wakaeme çok önemli oyuncu, topu ileri taşıyıp adam eksilmiyor. Kontratak futbolu oynamayan takımlar icin oyunun temel taşıdır bu tür futbolcular. Bir diğer aynı ysteneklerdeki ömür de tam hazır olduğun da herşey çok daha güzel olur. Takım oyununa döneriz o zaman. Amaaa milli ara sonrası oynayacağımız maçlar çok önemli ve zor. Bunu düşünüp hareket etmek çok doğru olur.

3. Küresel oyuncular korona virüs bahanesi ile fiyatını yüksettikleri ellerindeki çok miktardaki altını çok yüksek karlarla satıyorlar. ve aynı bahane ile hisselerin fiyatını düşürüyorlar. Hisseler kendileri için yeterince cazip hale geldiğinde altından kazandıkları parayla hisse senedi piyasasına girecekler... O zaman endeks kağıtlarına dalmak lazım. O zamana kadar da spor hisseleri ile al satlar yaparak bir miktar ekmek yeriz diye düşünüyorum.

Brüt takasdaki bir hissede mi al sat yapacaksın
     Alıntı Originally Posted by Samsun_tr Yazıyı Oku
    Küresel oyuncular korona virüs bahanesi ile fiyatını yüksettikleri ellerindeki çok miktardaki altını çok yüksek karlarla satıyorlar. ve aynı bahane ile hisselerin fiyatını düşürüyorlar. Hisseler kendileri için yeterince cazip hale geldiğinde altından kazandıkları parayla hisse senedi piyasasına girecekler... O zaman endeks kağıtlarına dalmak lazım. O zamana kadar da spor hisseleri ile al satlar yaparak bir miktar ekmek yeriz diye düşünüyorum.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eksik olan malatya macini alirsak su anda fenerle aramizdaki puan farki 13....besiktasla 10..bu iki takimdan cikan para % 70 TSPOR..30 GSY girer iki takim sonuclara gore yol alir. Gsnin takilmasini bekliyecez....

Kardeşim bakin!
    Kendinizi kandırmayın!
    Hem kandırmayın , hemde burayı okuyanlara istemeden yem atmayın!
    Ülkenin durumu ortada!
    Herşey güllük gulustanlik gibi yazıp kendi fikirlerinizi söylüyorsunuz!
    Bu sizin ne kadar acemice yorum yaptığınız anlamını taşır!
    Sadece nacizane bir uyarı!
     Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Eksik olan malatya macini alirsak su anda fenerle aramizdaki puan farki 13....besiktasla 10..bu iki takimdan cikan para % 70 TSPOR..30 GSY girer iki takim sonuclara gore yol alir. Gsnin takilmasini bekliyecez....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Kardeşim bakin!
    Kendinizi kandırmayın!
    Hem kandırmayın , hemde burayı okuyanlara istemeden yem atmayın!
    Ülkenin durumu ortada!
    Herşey güllük gulustanlik gibi yazıp kendi fikirlerinizi söylüyorsunuz!
    Bu sizin ne kadar acemice yorum yaptığınız anlamını taşır!
    Sadece nacizane bir uyarı!

yazınızda yazdığınız; bu ülkenin durumu ortada, hersey günlük gülistanlık mı dediğiniz günlerde bile büyük godamanlar bir saatte %30-40 arası para kazanıyor... Borsada endeks çok iyiykende en kritik dönemde bile para kazanılabiliyor... çünkü (because) tabiri caizse sözüm meclisten dışarı affınıza sığınıyorum... Burası Borsa... KİM KİME .....SA
    Bu kapsamda borsada hersey olabilir... şans sabır gerek.
    ben bu tspor 25.000 iken de alıp sattım. yakın zamanda 0.75 leride gördüm.
    en son 6.12 lerden 115.000 lot almıştım. yıllar sonra yarısını 7 lerden sattım yarısını da 8.50 den sattım. Sonuç olarak SABİR kazandı çok şükür.
    cuma sabahı 4.60 dan tekrar aldım. vira bismillah... kısmetse çok eski fiyatlarda görüşmek ümidiyle... SABIR SABIR SABIR
    ayaklarımıza taş gözlerimize yaş değmesin...
    Son düzenleme : because; 01-03-2020 saat: 03:03.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

8. Daha gecenlerde latife yapiyorum diyenler. Elinde tspor yok olusunun sikintisi icinde harelde.yazilarim mantik cercevesi icindedir..bbenim dusuncelerimdir. Elinde ts por olmayan. Uzulmesin....

Sayfa 643/908 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •