Sayfa 651/908 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Aynen dün sattım hissenin bir kısmını şimdi alış yapacağım “hesabında bakiye yetersiz†diyor fakat para görünüyor, görünen bakiyeyi yok görüyor. Akşam oldu para aktif değil 03.03.2020 salı sabah sattım banka:iş

03-03 tarihinde sattıktan sonra bürüt uygulanmayan başka bir hisse alabilirdiniz.Bürüt takas uygulamasının temel şartı alım yapacağınız zaman hesabınızda nakit bulunması zorunluluğu.Mesela bürüt takas uygulaması olmayan bir hisse senedini sattınız diyelim. Bu hisse senedini satıp bürüt takas uygulaması olan bir hisse senedi alamazsınız,çünkü para t+2 'de hesaba geçecek fakat bürüt takas uygulanan hisseyi satıp bürüt uygulanmayan hisse senedi alabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    al işte. insan yerine koyup düzgünce cevap veriyoruz bir de bu primata.

hata bende.
    O değil de bunlar yine ele vermeye başladı sanki... maç alıyor yine eksi yazıyor...ben tırstım... açığa satış serbest olunca fena karışacak gibi... yarı yarıya azalttım artık... bakalım daha neler göreceğiz bu kağıtta

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    O değil de bunlar yine ele vermeye başladı sanki... maç alıyor yine eksi yazıyor...ben tırstım... açığa satış serbest olunca fena karışacak gibi... yarı yarıya azalttım artık... bakalım daha neler göreceğiz bu kağıtta

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Öyle görünüyor. Çaktırmadan düşüyor. Eskiye dönüş gibi. Haftasonu riskini alacağım ben her halükarda. Bakalım neler olacak.

4. gene aldım duramadım iki hafta buradayım, gs nin Sivas, Beşiktaş maçlarında hissedeyim

5. Onumuzdeki hafta buyuk curcuna olur..carsamba ts nin ertelenen maci. Gs. Bjk derbisi burut takasta kalkmis oluyor...sadece izlicem....derbi gibi seans gecer.hakkimizda hayirli olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Onumuzdeki hafta buyuk curcuna olur..carsamba ts nin ertelenen maci. Gs. Bjk derbisi burut takasta kalkmis oluyor...sadece izlicem....derbi gibi seans gecer.hakkimizda hayirli olsun.
    Riski aldık bekleyeceğiz...

7. Temettüden dolayı viop u düşürüyorlar tspor etkileniyor😄

8. Kademelerde Yüzbinlerce lot alınıp sstılan tahtada 50-100 alıcı satıcı var😄

Sayfa 651/908 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •