Sayfa 652/908 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bugün brüt takas bitiyor önümüzdeki 3 maçıda alırsak (böyle bir potansiyel yüksek) en yakın rakibimize en az 5 puan fark atarız buda şampiyonluğun ayak sesleridir hisse bence en az 10 TL olur yatırım tavsiyesi değildir

2. Hissede ki bu hareketleri görünce insan acaba hafta sonu puan kaybı mı olacak diye düşünüyor. Trabzon halkı şampiyonluğa hasret. Eğer birileri ( klüp yönetimi veya hisse speği de dahil) para hırsı uğruna Trabzon halkının beklentisini alt üst edip üzerse bu kez bu halk takımı Trabzona sokmaz. Bu yüzden bu yıl o yıl olmalı Trabzonlular için.

3.  Alıntı Originally Posted by luletasi Yazıyı Oku
    Bugün brüt takas bitiyor önümüzdeki 3 maçıda alırsak (böyle bir potansiyel yüksek) en yakın rakibimize en az 5 puan fark atarız buda şampiyonluğun ayak sesleridir hisse bence en az 10 TL olur yatırım tavsiyesi değildir
    10 TL de olabilir 1 TL de olabilir
    Nereye götüreceğini ondan başkası bilmiyor.Herkes çok dikkatli olmalı,para kolay kazanılmıyor.Azla yetinip hayallerin esiri olmamak lazım.Ben şimdilik nakitteyim isterse 20 TL olsun zerre umrumda değil
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

4. 1TL iken alanlar kazandı..

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    1TL iken alanlar kazandı..
    Satış yaparsa kazanır 1TL den alan varsa , ama bekleyip geri 1 TL düşerse kazanamaz. ALLAH herkeze hayırlısıyla kazanmayı nasip edee ijn inşALLAH

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by luletasi Yazıyı Oku
    Bugün brüt takas bitiyor önümüzdeki 3 maçıda alırsak (böyle bir potansiyel yüksek) en yakın rakibimize en az 5 puan fark atarız buda şampiyonluğun ayak sesleridir hisse bence en az 10 TL olur yatırım tavsiyesi değildir
    Bjkas şampiyon olurken 2.00 dan harekete başladı, 6.60 ı gördü 1.40 lara düştü, tspor oğlan 0.80 den başladı 9 ları gördü kimbilir 0.60 laramı düşecek, ben sattım kurtuldum, darısı size, 10 ları beklerken 0.60 larda spek efendiye sövmeyin sonra....

7. yarın saat 5 de ekran başına,,,,,macımızı kazanalım.yeterki

8.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    yarın saat 5 de ekran başına,,,,,macımızı kazanalım.yeterki
    Ist maça geldim uşaklara desteğe. Iki otel beğendim, tercih ettiğimde gaziantepli futbolcular varmış, resepsiyonda öğrendiğime göre trabzonspor da diğerindeymiş 😂 olsun, bize her yer trabzon, hamsili musilleri alıp kahvaltıya iniyorum rahat olun 😂

Sayfa 652/908 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •