Sayfa 663/908 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Zamanı geldiğine inandıklarında ilacını da açıklarlar merak etmeyin. Kriz=Fırsat olarak düşünen küresel sermaye olduğu sürece.İnsanlar ölmüş ölmemiş çokta umurlarında değil...

2. Arkadaşlar bugün 5,6x yazdığım 20 bin lot alışı cayır cayır verdiler. Endeks 104 bin altında kapattı bu kötü oldu, 99 bin görülebilir. Abd borsaları hala %7-6 ekside...

Beklemek yapilacak en doğru şey

3. bu sene şampiyon olalım, varsın hisse 0 olsun ( benim açımdan ) , hissede olan renktaslar hepiniz inş kazançla çıkarsınız... salı fb kupa maçında her zaman olduğu gibi statda idim ve korktuğum başımıza geldi ( takım yorgundu ve bariz belli oluyordu) beraberlik kaçınılmaz oldu... ben hisse bazlı yorum yapacak kadar teknik bilgiye sahip değilim ( kendimce birşeyler yapma gayretindeyim ve kendi bilgim bana özel ve yeter de) şunu söyleyebilirim, çarşamba malatya maçı kayıpsız geçilir, pazar 16:00 da trabzonda ki başakşehir maçı kayıpsız geçilir ve benim beklentim gs bjk beraberliği olursa ts gs ye 5 puan başak a 3 puan fark atar, telekom da 19 nisan sanırım gs deplasmanını kaybetse bile başakla aynı puana sahip gs den 2 puan önde olur kısacası malatya ve başak galibiyetleri ts yi şampiyon yapar... NOT: başak gs , alanya gs maçlar i var ve supriz olarak da ts nin antep maçının tekrarı için başvurusu var ki bu talimatla yapılan başvuru!!! bu tahminlerin hisseye katkısı olur mu? veya nasıl olur bilmem ama bildiğim taraftar olarak 2 macı alırsak şampiyonluk uzak değil... sezon başında hiç bu pozisyonu görememiştim 2011 den sonra yenileri hayal olur ts için diyordum fakat, ne TS 2011 deki TS ve nede düzen eski düzen... heyecanla beklemedeyiz ve inş 53. yilimiz da 8. şampiyonluk gelecek... 53+08=61 plakalar yazıldı

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    bu sene şampiyon olalım, varsın hisse 0 olsun ( benim açımdan ) , hissede olan renktaslar hepiniz inş kazançla çıkarsınız... salı fb kupa maçında her zaman olduğu gibi statda idim ve korktuğum başımıza geldi ( takım yorgundu ve bariz belli oluyordu) beraberlik kaçınılmaz oldu... ben hisse bazlı yorum yapacak kadar teknik bilgiye sahip değilim ( kendimce birşeyler yapma gayretindeyim ve kendi bilgim bana özel ve yeter de) şunu söyleyebilirim, çarşamba malatya maçı kayıpsız geçilir, pazar 16:00 da trabzonda ki başakşehir maçı kayıpsız geçilir ve benim beklentim gs bjk beraberliği olursa ts gs ye 5 puan başak a 3 puan fark atar, telekom da 19 nisan sanırım gs deplasmanını kaybetse bile başakla aynı puana sahip gs den 2 puan önde olur kısacası malatya ve başak galibiyetleri ts yi şampiyon yapar... NOT: başak gs , alanya gs maçlar i var ve supriz olarak da ts nin antep maçının tekrarı için başvurusu var ki bu talimatla yapılan başvuru!!! bu tahminlerin hisseye katkısı olur mu? veya nasıl olur bilmem ama bildiğim taraftar olarak 2 macı alırsak şampiyonluk uzak değil... sezon başında hiç bu pozisyonu görememiştim 2011 den sonra yenileri hayal olur ts için diyordum fakat, ne TS 2011 deki TS ve nede düzen eski düzen... heyecanla beklemedeyiz ve inş 53. yilimiz da 8. şampiyonluk gelecek... 53+08=61 plakalar yazıldı

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cimşir cacık...

futbolculuğu da öyleydi, teknik direktörlüğü ise ünal'dan beter çıktı.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yükselişle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini +1.775, ortalama tahmin ise +1805 oldu.
    Foreks'in 44 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +4.999 puan olurken, en düşük beklenti -850 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 44 analistin 42'si pozitif, 2'si negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 6.076,51 puan düşüşle 103.524,02
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +1.775
    Ortalama : +1.805
    Maksimum : +4.999
    Minimum : -850
    Katılımcı: 44[(+42)(-)2]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(10/03/2020 - 09:17:52)

6. Eddie Newton'un tavsiyelerini dinlerse tutar.Yoksa sadece Hüseyin ile olmaz.Bilgi,beceri birikim ve tecrübe lazım.YTD.

7. Oruspu çocukları fırsat bu fırsat diyerek açığa satışlara başladı. Bunların hepsi ***.
     Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Eddie Newton'un tavsiyelerini dinlerse tutar.Yoksa sadece Hüseyin ile olmaz.Bilgi,beceri birikim ve tecrübe lazım.YTD.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Oruspu çocukları fırsat bu fırsat diyerek açığa satışlara başladı. Bunların hepsi ***.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bist'te şu an açığa satış yasak ama...

Sayfa 663/908 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •