Special Days Image
Sayfa 666/907 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    2,11 den aldığım 230 lotumu 6,35 den satıp çıktığımda siz küçük yatırımcıları uyarmıştım, beni hakir gördünüz, 230 lotu olan bile konuşuyor dediniz, şimdi sanıyorumki keşke sadece 230 lotum olsaydıda az zarar etseydim diyorsunuz, ama olan oldu geçmiş olsun, hava bozukken bu kadar primli kağıttada durulmazdı, hedef 1.45 veya 1,60 arasıdır..ytd...
    Bende sana yazmistim; "1,20 maliyetli 200bin lotu 7,x sattim" peki sen şuan diyor musun; "Keşke benimde o kadar nakit de param olsaydı da bu fiyatlardan tekrar girebilseydim" diye he

Belli ki sen hakir görülmekten hoşlanıyorsun, çok bilmiş kibir küpü

2.  Alıntı Originally Posted by tanirdeniz35 Yazıyı Oku
    Tspor un gücü de bu kadar. Zaten bu futbolla şampiyon olması mümkün değil. Sturridge in gitmesi takımı kontrolden çıkardı. Shörlot krallığını ilan etmiş oldu ve bu da sorloth u tembelliğe itti . Fenerbahçe kupa maçında tspor u ezdi . Bugünkü kötü oynamanın arkasında kupa maçında fener in hırpalaması da var. Muhtemelen kupadan da elenecek. Kısa sürede hisse de düşüşler oluşabilir . 4 lü fiyatlar mucize olmaz.
    Elinde hisse yok neden yazıyorsun diyenler var . Burada yükselecek yükselecek diyerek kendinizi kandırmanızın manası yok. Biraz da farklı seslere kulak verin . Düşecek diyenler nediyor bi kulak verin.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Rabbim herkesin yardımcısı olsun.

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Bende sana yazmistim; "1,20 maliyetli 200bin lotu 7,x sattim" peki sen şuan diyor musun; "Keşke benimde o kadar nakit de param olsaydı da bu fiyatlardan tekrar girebilseydim" diye he

Belli ki sen hakir görülmekten hoşlanıyorsun, çok bilmiş kibir küpü
    Seni göremedim, saçma ve yalan yazıları sallamıyorum, 200 bin lotu olanlar burda yazacak zamanı yoktur, ezik olduğun belli, kendini olduğundan büyük gösterme hastalığından kurtulman lazım...

5. Hocam kar da benım zararda benım..ıkısıde kardeş,,1.34 malıyetım var her türlü mokoko, burası borsa herkesın aklı parası kadardır,,ben mutluyum kına sürürücem dersen bellı etme......

6. Sağlık bakanı kısaca"Ben yok demedim olabilir demek istedim." Dediği anda zaten çarşambanın gelişi belliydi hesabı.Keza dünde zaten ilk vaka tespit edildi.Piyasada bunu fiyatladı.Etkileri ne kadar devam eder zaman gösterecek. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Seni göremedim, saçma ve yalan yazıları sallamıyorum, 200 bin lotu olanlar burda yazacak zamanı yoktur, ezik olduğun belli, kendini olduğundan büyük gösterme hastalığından kurtulman lazım...
    Buraya gelip şöyle yapın böyle edin, ben demedim mi... gibi yazılar yazıp sonrada 230 lotum var diyen senin gibi ezik, "büzük" leri hakir görmenin verdiği zevki tadmak için vakit buluyorum sKoç

8.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Sağlık bakanı kısaca"Ben yok demedim olabilir demek istedim." Dediği anda zaten çarşambanın gelişi belliydi hesabı.Keza dünde zaten ilk vaka tespit edildi.Piyasada bunu fiyatladı.Etkileri ne kadar devam eder zaman gösterecek. YTD.
    Taban 3.82 bugün
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sayfa 666/907 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •