Sayfa 671/908 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by bilgin2097 Yazıyı Oku
    % 5 i gösterir mi. Ondan bile emin değilim şu ortamda. Dünyada hayat durdu.
    dostum bence aramıza hoşgeldin. uzun bir süreç seni bekliyor. bizi de tabii ama biz alışkınız. giren girdi bize zaten senelerdir.

2. Son 10 yilda boyle bir firsati yakaladik...tam havalandik... ucağin beyzini azaldi...itfa kaybettik...su aşi ciksa korona hikayesi bitse. Zirvelerde gezeriz...

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kardeş kafan iyi heralde 6 ayda yüzde 500 prim yapmış hissede ağlıyorsun, şakamısın sen, bütün hisseler düşerken şampiyonluk ayağına bu hisse tavan tavan gitti, hepmiz şıkıdım yaptık, sen yenimi girdin hisseye.......
    Yok yeni girmedim sadece aldığım tüm kârı geri verdim. Ağladığım filanda yok. Hisseye gelince henüz beklenti gerçekleşmedi. Bu köprünün altından daha ne sular geçecek göreceksin.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün kü taban fiyatı 3,44
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5. Birleşmiş Milletler’e göre, dünyada 821 milyon kişi, yani yeryüzünde yaşayan 9 kişiden birisi açlık sıkıntısı çekiyor. Yeryüzünde açlıktan her 5 ila 10 saniyede bir çocuk ölüyor

Koronavirüs mü???? Dünya bunu dert etmemiş. Korona ne ki. Yalan Dünya.

6. Hiçtepki vermiyor ya

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ne olursa olsun .Şampiyonluğa giden bir takımın fiyatı, yine de bu kadar düşer mi? Hergun yüzde on ,onbeş düşmesi için sebep sadece koronoviris mu? Takım sampiyonlugu mu kaybetti?Oruspu çocukları spekler ,hisseden çokmak icin gerekli bahaneyi buldular ve çıktılar. Fakat o spekler bir gün birilerinin karşısına çıktığında ne yapacaklar acaba?
     Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Yok yeni girmedim sadece aldığım tüm kârı geri verdim. Ağladığım filanda yok. Hisseye gelince henüz beklenti gerçekleşmedi. Bu köprünün altından daha ne sular geçecek göreceksin.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu tabanlar nerede duracak tanirdeniz35 bari onu da yazıver de ne kadar girecek bize ona göre hazırlıklı olalım...

Sayfa 671/908 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •