Sayfa 692/908 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Ne olur haftaya ve bu ay icinde tspor ne yapar asagiyami yukari mi kelin merhemi olsa basina surermis ya yorumlayacsk car mi

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Erol Bey,
    Her şey çok belirsiz.
    Maçlar yeniden ne zaman oynanacak?
    Şimdi play-off vb. söylemler birtakım alternatiflerden bahsediliyor.
    Her ne olcaksa da buraya kadar düşmesine anlam veremiyorum.
    Yükselişini tamamıyla geri verdi.
    Yahu sadece 8 hafta kalmışken en azından 3-4 liralarda durmalıydı.
    Ya bizim bilmediğimiz bir dolap dönüyor ortada ya da birileri önceden ileride olabilecek gelişmelerle ilgili haberi aldı.
    Hissedeki malı boşalttı.
    Birçok hissede ciddi düşüş oldu ama en abartılısı olan Tspor oldu.
    Bir diğer hususta diğer spor hisseleri bu kadar düşmedi.
    Syg,
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Ben federasyon başkanı olsam, kim liderse onu şampiyon ilan ederdim.
    Örneği var.
    Bu ortamda maç mı olur. Zaten ligin çoğu bitmişti.

3. hic kimse merak etmesin eger maclar olmayacaksa ki olmayacak uefa asla ligleri geriden başlatmaz hatta başlatamaz aynen şunu yapacak şu anki sıralamada olan takımları sırası ile şampiyon ilan ediniz bu tff nin elinde olmayan bir karar olacak

4.  Alıntı Originally Posted by guru61 Yazıyı Oku
    O lotu satan benim, ama lafı üstüme almıyorum. Günlerdir bekledim. Olmayınca zorlamanın anlamı yok. 9 olunca sarmadık, nasip değilmiş

P10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayrını gör dostum

5. Ben de bu hissede degil ama baska hissede benzer olcude kayiptayim, burasi kadar olmasa da

Fakat bu hisse 3-4 liralardan 9 a gidip sonra 1,90 a inmis degil, son 12 ay icerisindeki en dusuk seviyesine gore su an 100% den fazla primli halde .. halen

Su an bilancolar tum sirketlerde bozulacak, oyuncular kaybedilecek, alinacak kararlar belirsiz, yani sampiyon olunup olunamamaya ek bir sampiyon olup olmayacagi da belli degil

Bu belirsizlik, gelirlerdeki dusus, oyuncu kaybi, butce vs problemleri VE TABI KI suni sisirenler de etken

Ama surekli her hissede patron, spekulator yakinmalari var .. cogu giren zararina cikiyor, bu dusus o yuzden .. yani spekulatorler de ters kosede yakalandi , ayrica su tum hisse yorumlarda "hisseye sahip cikin" mealinde yorumlar cok anlamsiz

Hisse itfa edilmis satilmis, bu asamadan sonra ikincil piyasada serbesti vardir, hic bir patron filan salak gibi dusen bicagi tutmaz, kimsenin de boyle bir mecburiyeti yoktur

Siz nasil "oh 1.30 dan aldiklarimla 1.76 dan vedalastik" diyebiliyorsan spekulator de , patron da, herkes hisseden kacabilir .. nasil 0,80 lerden alip 9 liralardan elden cikaran varsa , tersi de olacaktir

Sent from my iPhone using hisse.net

6.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Ben de bu hissede degil ama baska hissede benzer olcude kayiptayim, burasi kadar olmasa da

Fakat bu hisse 3-4 liralardan 9 a gidip sonra 1,90 a inmis degil, son 12 ay icerisindeki en dusuk seviyesine gore su an 100% den fazla primli halde .. halen

Su an bilancolar tum sirketlerde bozulacak, oyuncular kaybedilecek, alinacak kararlar belirsiz, yani sampiyon olunup olunamamaya ek bir sampiyon olup olmayacagi da belli degil

Bu belirsizlik, gelirlerdeki dusus, oyuncu kaybi, butce vs problemleri VE TABI KI suni sisirenler de etken

Ama surekli her hissede patron, spekulator yakinmalari var .. cogu giren zararina cikiyor, bu dusus o yuzden .. yani spekulatorler de ters kosede yakalandi , ayrica su tum hisse yorumlarda "hisseye sahip cikin" mealinde yorumlar cok anlamsiz

Hisse itfa edilmis satilmis, bu asamadan sonra ikincil piyasada serbesti vardir, hic bir patron filan salak gibi dusen bicagi tutmaz, kimsenin de boyle bir mecburiyeti yoktur

Siz nasil "oh 1.30 dan aldiklarimla 1.76 dan vedalastik" diyebiliyorsan spekulator de , patron da, herkes hisseden kacabilir .. nasil 0,80 lerden alip 9 liralardan elden cikaran varsa , tersi de olacaktir

Allah'ım, Şu mübarek Miraç gecesinde ,insanların sermayesiyle spekülasyon yapan, insanların sermayesiyle oynayan her kim varsa kahrı perişan eyle, sağlığından,çoluğundan, çocuğundan çıkar. Bu dünyada da ,diğer dünyada da kahrı perişan eyle ya Rab'bim. Âmin

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Ben de bu hissede degil ama baska hissede benzer olcude kayiptayim, burasi kadar olmasa da

Yazınızı okudum.
    Ne anlatmaya çalıştığınızı da anlamadım.
    Saçmalayıp durmuşsunuz.
    Varmak istediğiniz nokta nedir?
    Hisse 9 liradan 1,98'e inmiş.
    Tarihinde uzun zamandan sonra ilk defa şampiyonluğa giden,futbolcuları para basan,borcu azalan bir kulüpten bahsediyoruz.
    Yok durum daha kötü olacaksa gidin Majör hisselerin topiklerinde yazın.
    Zira yazdıklarınız bunları daha çok ilgilendiriyor.
    Syg,
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku

Bazı noktalarda size katılıyorum ama hisse son 12 aydaki en düşük seviyesinden halka arz edilmiş de değil! Yani hissenin doğal fiyatını o gibi görüp buradan %100 primli demek de doğru değil. O fiyata kaçlardan gelmiş ona da bakmak lazım.

Sayfa 692/908 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •