Sayfa 696/908 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    umrumda değil senin alıp almaman
    ben kendi zararıma bakıyorum..
     Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku

Dediğin doğru ama bu yükselişe güvenip alacak kadar zengin değilim. Endeks düzeli grekirse 2/2,50 den alırım

Şu mesajda alım bölgesi olarak endeks ve tspor düzeldikten sonra alım yapalım, yapın anlamını çıkarmayıp. Bu üslupla cevap vermeni fazla zararda olduğunu düşünerek uzatmıyorum. Geçmiş olsun.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Sorun bakalım 1 TL maliyetle 2023 hedefi için hala tutuyormu bu şahıs hisseleri elinde.
    30 tl hedef verdi.
    Zigzak yaparak 2023 de oraya gidecek dedi.
    Ekonomi bilgisi bana göre sıfır olan bu kişi nerede şimdi?
    Bu şahsın söylemleri ile gaza gelen birileri varsa gitsin meteryallere yatırım yapsın....

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu şahıs ne zaman gelip methiyeler düzse buna inananlar zarar görüyor. Neymiş tarihi zirve 30 muş. Bu sayfada Her zaman spek adamı olduğu eleştirileri olmuştur. Başka sayfada yazar mı bilmem ama burayı mesken tutmuş gibi yükselişlerde gaza verip duruyor, sonra kayboluyor.
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Şu mesajda alım bölgesi olarak endeks ve tspor düzeldikten sonra alım yapalım, yapın anlamını çıkarmayıp. Bu üslupla cevap vermeni fazla zararda olduğunu düşünerek uzatmıyorum. Geçmiş olsun.
    Gelip burada şu fiyata gelmeden almam demen onca zarara uğrayan insanlara yaptığın bir terbiyesizlikten ve şımarıklıktan başka bir şey değil.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmethmzoglu Yazıyı Oku
    Olumlu yansirmi hisseye hocam

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilemiyorum Ahmet Bey,
    Tek umudum şu trend kaldı. Tam üzerinde kapattık ama zannetmiyorum ki yarın 1,79 seviyesinin altına sarkmasın.
    1,79 üzerinde kalırsa bir nebze umutlanırım.

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. İnşallah kalır umutlar biraz yeşerir

1.70 1.90 arası trade game over.
    Sırada 1.55 periyodu var.
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Yarın endex eksi açar.
    Sonrası gelecek haberlere bağlı.
    83.000 üzeri tutunursa önümüzdeki günlerde 90.000 denemesi kaçınılmaz olur.
    Lakin aşşağı doğru kirilimlar devam edecektir hazirana kadar.
    Ve endex 70.000 seviyelerini görecektir bana göre.
    Bu arada sadece al sat yapılır malda kalınmaz.
    Ts içinde aynı şey geçerli.
    1.90
    1.70
    1.55
    Ve
    1.21 aralıklarında al sat yapabilen olabilir.
    Ne umid verelim nede gönül kiralim.
    Herkese bol kazançlar dilerim...
    Y.T.D.

Gelip burada şu fiyata gelmeden almam demen onca zarara uğrayan insanlara yaptığın bir terbiyesizlikten ve şımarıklıktan başka bir şey değil.
    Bilemiyorum Ahmet Bey,
    Tek umudum şu trend kaldı. Tam üzerinde kapattık ama zannetmiyorum ki yarın 1,79 seviyesinin altına sarkmasın.
    1,79 üzerinde kalırsa bir nebze umutlanırım.

Ben alttan alıp gereksiz yazı olmasın, zararı vardır bundan dolayı böyle hırçınlaşmıştır diye alttan alırken senin yazdığına bak. Terbiyesizlik senin bu tutumun. Bundan sonrakini gerçekten yazmak istemiyordum.Madem bu kadar trend, teknik biliyordun zararda beklemezdin . Bilmediğin bir konu hakkında hala yazıp buradaki insanları yanıltma.

8. Fatih terim dede korona çıkmış geçmiş olsun adam bas bas bağırdı Rabbim yardımcısı olsun bakalım daha kimlerde çıkacak Nihat Özdemir bunun hesabını vermeli

Sayfa 696/908 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •