Sayfa 708/907 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Bu haberden sonra tavan olduğuna göre lifler kesin açılacak demektir
    Eski yorumumu okuduysan anlaman lazımdı, taze spek ne kadar zengin ve iştahı demiştim, çok zengin ve iştahlıo çıktı spek hayırlı olsun, şu an tspor un üzerine atom bombası düşşe tspor gene tavan olur, çünkü para oyunu bozar, borsa kumarhane, verin bana parayı 1 tl bile etmeyecek tsporu 1 lotunu 500 tl yapayım, olay bu, spek ne kadar zengin ve iştahı, spek çok zengin ve iştahlı çıktı....

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Eski yorumumu okuduysan anlaman lazımdı, taze spek ne kadar zengin ve iştahı demiştim, çok zengin ve iştahlıo çıktı spek hayırlı olsun, şu an tspor un üzerine atom bombası düşşe tspor gene tavan olur, çünkü para oyunu bozar, borsa kumarhane, verin bana parayı 1 tl bile etmeyecek tsporu 1 lotunu 500 tl yapayım, olay bu, spek ne kadar zengin ve iştahı, spek çok zengin ve iştahlı çıktı....
    sevgili dostum çook ciddi duyumlarım var TRABZON SPOR ŞAMPİYON İLAN EDİLECEK ZİRA ZAMANA SARKACAK ZAMAN YOK 2021 NİN KENDİ PLANLARI VAR.LİĞ SONLANDIRILACAK..TRABZONDA HİSSE 80 BİN E.......YTD....

3. 4 e kafa atarsa tavan

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sevgili dostum çook ciddi duyumlarım var TRABZON SPOR ŞAMPİYON İLAN EDİLECEK ZİRA ZAMANA SARKACAK ZAMAN YOK 2021 NİN KENDİ PLANLARI VAR.LİĞ SONLANDIRILACAK..TRABZONDA HİSSE 80 BİN E.......YTD....
    Gayet mantıklı.Uefa da ne yapalım diye kara kara düşünüyor.

https://www.haberturk.com/ligler-ne-...2632469-spor/5
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Başladık yine :D

Borsada da ligde de şampiyonluğu hakediyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Kapanışa doğru o bize kafa atacak gölü kendi kalemizde göreceğiz çok tehlikeli ataklar yapıyor riski çok bu saatden sonra ytd

8.  Alıntı Originally Posted by sonnefes Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru o bize kafa atacak gölü kendi kalemizde göreceğiz çok tehlikeli ataklar yapıyor riski çok bu saatden sonra ytd
    4.77 si var rahat ol

Sayfa 708/907 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •