Sayfa 734/908 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. İngiltere ve almanya oynatırsa bizde kesin oynatırız.zaten onlar ne yapıyorsa bizde aynısını yapıyoruz yani klavuzumuz onlar

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Lafın sırası geldimi önce sağlık diyorlar ama para bazen sağlığın önüne geçebiliyor

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kesinlikle yatırımcı tavsiyesi olmayacak fakat durumu teknik açıdan yorumlayacak biri var mı? Teşekkürler

Stop için 4.90 altı takip edilebilir...şuan için sat sinyali mevcut değil ..Ama yine söylüyorum kazandirma olasılığı olsada kesinlikle dikkat edilmeli..

5. 1-ligler başlar...tspor lider bir adım önde...2-lig olduğu gibi tescil olur,bu en çok tspor a yarar,mini bir ralli yapabilir,3-tspor eğer şampiyonlar Ligi'nde yer alır ise Arap sermayesi ortak veya satın alma yoluna gidebilir,bu da kaymaklı kadayıf olur,ama bu zayıf ihtimal gibi görünüyor,4-ligin iptal edilmesi,bu da belirsizliğe yol açacağı için biraz zor bir ihtimal gözüküyor...

6. Bu durumlara bakılınca hissenin aşağı baskılanması in nedeni az çok anlaşılıyor...

Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    1-ligler başlar...tspor lider bir adım önde...2-lig olduğu gibi tescil olur,bu en çok tspor a yarar,mini bir ralli yapabilir,3-tspor eğer şampiyonlar Ligi'nde yer alır ise Arap sermayesi ortak veya satın alma yoluna gidebilir,bu da kaymaklı kadayıf olur,ama bu zayıf ihtimal gibi görünüyor,4-ligin iptal edilmesi,bu da belirsizliğe yol açacağı için biraz zor bir ihtimal gözüküyor...
    lig iptal edilse bile, şampiyonlar ligine direkt gidecek bir takım seçmek zorunda tff. play-off oynatmazsa lider kimse o gider.

ama yine diyorum, ben iptale çok ihtimal vermiyorum.

Sayfa 734/908 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •