Sayfa 78/908 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 617 - 624 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Git fener al ozaman ayrica yazdiklarimi tam oku herkez kendi kararini versin burda yazilanlarla hisse alip satmasin diyorum sen hukukcuysan bizde tc varmtandasiyiz bence hic durma hemen ne yapiyosan yap ikinci tehtitin beni korkak sandin heralde ytdddddd bu son cumlenin anlami yatirim tavsyesi degildir bilmiyenler icin benim trabzon spor hissem var senin varmi

2. Almayada devam etcem senin yuzunden kizdirdin beni butun portfoyu ts yapcam suc senin zarar edersem suc duyurusunda buluncam beni tahrik ettim bende tum parami trabzona gomdum diye ytdddddddddd hahahaha ben aliyom diye kimse atlamasin herkez kendi kararini versin Herkezin akli var burda yazanlarin cogu spek adami olabilir ondan buralari okuyarak hisse almayin satmayin daha ne yazim

3. Korkaklık değil gidiyorsun insanlar senden etkilenip hisse alır zarar ederse napıcaksıj karşılayacakmısın sen al bendede var hatta muhtemelen benim hisemde senden çok ama gelipte öyle olacak böyle olacak yazmıyorum

4. burda bir arkadaş katarlıların trabzon ile ilgilendiklerini söylüyordu...şimdi haberlere baktım..bu gün saat :9,30 civarlarında son dakika haberlerine buna benzer bir haber düşmüş....son dakika sitesi de skorer den almış haberi..

https://www.sondakika.com/haber/habe...irdi-10378175/

Katarlı Milyarderler, Süper Lig Takımlarını Satın Almak İçin Harekete Geçti 2 saat önce
    Süper Lig yayın haklarının sahibi Katarlılar, önce Antalyaspor, Aytemiz Alanyaspor ve Başakşehir'i, daha sonra ise 4 büyükleri satın almayı planlıyor.

Süper Lig'in yayın haklarını elinde bulunduran Katarlılar, Türkiye pazarında kalıcı olmak istiyor. İlk etepta turizmin merkezi olan Akdeniz'i, futbol cenneti yapmayı planlayan Katarlılar, Antalyaspor ve Aytemiz Alanya'yı bünyesine katmayı hedefliyor. Bu iki kulübe ek olarak 2 yıldır şampiyonluğa oynayan Başakşehir'le de el sıkışılacak. Operasyon o kadar ileri seviyede ki, konuşulan rakamlar milyar Eurolar... Katarlılar'ın esas hedefi ise 4 büyükler.

"DÜNYA STARLARINI GETİRECEĞİZ"

Ancak bunun kolay olmadığını bilen yabancı yatırımcılar, ilk etapta portföylerindeki Anadolu kulüplerine yapacakları yüksek yatırımlarla, bu takımları şampiyonluk yarışına sokacak ve bir anlamda 4 büyüklerin de direnci kırılacak. Neymar'ı 220 milyon Euro, Mbapbe'yi ise 180 milyon Euro'ya PSG'ye transfer eden Katarlılar, Süper Lig'in büyüklerini de şu parolayla ikna edecekler: "İster Messi, ister Ronaldo, fark etmez. Sizle anlaşalım, dünya starlarını getirelim." Katarlılar'ın 4 büyükleri bünyelerine katmak istemesinin nedeni ise taraftar potansiyelleri, dünyadaki tanınırlıkları ve Müslüman bir ülkenin takımı olmaları.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim bu grafikten gördüklerim şunlardır:

1- rsi ,momentum,hacim ve macd gibi teknik veriler diplerindedir...bunlardan rsi ve momentumun başlarını yukarı verdikleri görülüyor buda hissenin çıkmak istediğinin ilk işaretidir...yine bunlardan macd da diplerinde fiyat ile olan açısını iyicene daraltmıştır..neredeyse kesişmek üzeredir..bu kesişme olduğu anda bu veri kendince bir al sinyali üretecektir...

2-hisse geçmişten bu güne her çıkışını bolingerin alt sınırından başlatmıştır....yakın zamanda yine bolingerin alt sınırı olan 2,00 civarlarında yukarı çıkmaya başlamıştır...eğer tekrar ederse bolingerin üst sınırına kadar (3,16) çıkmak isteyecektir...

3-trabzon her daim 20 lik emasına değer vermiştir...bu seviyeyi her daim destek olarak kullanmıştır...yanlız yüseliş trendinde iken ve A dan B ye doğru çıkarken flama yapa yapa çıkmış ,olası düzeltmelerinde ise 20 lik emayı test edip buradan destek alarak tekrardan çıkış yapmıştır...yükseliş trendindeyken bu emayı hiç aşağı kırmamıştır

ama yükseliş trendi bittikten sonra 20 lik emasını aşağı kırmaya başlamıştır...her aşağı kırdığında da soluğu bolingerin alt sınırında almıştır...tabi bolingerin alt sınırını da gördükten sonra bu sefer de yukarı yönelmeye başlamıştır...bu yukarı yönelişin ilk hedefi daima ilk etapta 20 lik ema (2,45) olmuş sonrasında burayı destek edinip yukarı yönelmiştir...

tüm bunları alt alta koyup topladığımızda teknik ben çıkış yapmak istiyorum diyor...tabi bu yorumlarım temel gözardı edilerek yapılmıştır..o yüzden de kimseye al ,sat veya tut tavsiyesi içermemektedir....

Hoşgeldin sen yükselişlerin kekosusun ) 2 lerden 3.20 lere kadar taşımıştın trabzonu

6. borsanın önemli kurallarından birisi de haber duyumları olduğunda al ,gerçekleştiğinde sat idi...bilmiyorum bu sefer de öyle bir şey olur mu bilinmez...katarlılar gerçekten de işin içine girerse bu kötü gidişat tam tersine döner...o vakit de hisse yükselir..bir de arapların genel olarak trabzona sempatilerinin olduğunu basından duyuyoruz...trabzon bol yeşili olan ,doğası çok güzel bir yer...araplar son yıllarda trabzona çok ilgi gösteriyorlar...bu ilgi trabzonun sporuna da yönelmiş olabilir...

tabi bu paylaşımlarımız al anlamına gelmiyor...ben bu günlük trabzona hem teknik hem de gelen haberler bazında baktım...ben tüm ky dostlara başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    Hoşgeldin sen yükselişlerin kekosusun ) 2 lerden 3.20 lere kadar taşımıştın trabzonu
    doğru hatırladın beni dostum... hatta 1,20 lerden itibaren takip edip yorumlar yaptığım ve fiyat ta zirvelerine (3,76 olarak hatırlıyorum ) kadar da yorum yaptığım bir hisseydi...neredeyse üç kat bir çıkış yapmış idi bu süreçte sık sık düşen endeksin tersine de hareketler yapmış idi...o süreçten ben yanlış tradeler yüzünden ancak %100 kazanabilmiştim...son satış rakamım 3,40 civarları olarak hatırlıyorum...benden sonra %10 daha çıkmış idi..

sonradan ersun yanalın başarısız olduğunu görünce çıkış yapmış idim....oysa ilk günlerde ona çok ümit bağlamıştım...ama yine de şükürler olsun ki iyi kazanmıştım...

8. o günler hala gözlerimde tütüyor dostlar...endeksin tersine çıkması çok güzeldi...hissenin sürekli flama yapa yapa çıkması da çok güzeldi..hisseyi o vakit çok iyi tanımıştık...o vakitler de güzel grafikler paylaşıyorduk....neredeyse tam da tahmin ettiğimiz gibi hareket ediyordu....ama ona rağmen yükselişlerin tamamından faydalanamamıştık...ersun yanal başarılı olsaydı hisse daha çok çıkacaktı ...ama olmadı...tam bir hayal kırıklığı olmuştu ersun yanal...

ilginçtir henüz o vakitlerde ersun yanalın ismi de geçmemiş iken aylar öncesinde en uygun teknik direktörün lucescu veya ersun yanal olacağını söylemiştik...aradan haftalar geçtikten sonra külüp ersun yanalda karar kılmıştı...aslında lucescu daha iyi olacakmış ama olan oldu...

umarım bu hisseyi elinde bulunduranlar tekrardan güzel bir yükseliş yakalarlar...şu anda teknik de bunu işaret ediyor...olumlu haberler eşliğinde trabzon çıkmak isteyebilir...durumu buna çok müsaittir....bolinger bandı çok geniş...buda agresifliğe ortam sağlayabilir diye düşünüyorum...

Sayfa 78/908 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •