Sayfa 824/910 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu defa satabildim!
    Bekleyelim görelim!
    Alım fırsatları çok olur!

2. öpüyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    öpüyorum
    Reis bu Trabzon bu sene çok iş yapar .Takım bozmazsa bu fiyatlarıda yakında bulamayız .bir kaç yıl öncekı fiyatlama geldi aklıma 1 TL den 10 TL gitmişti.deli bir tahtacısı var .geçen 3,60 tan aldıklarımı çok erken verdim ama bugun tekrar gırdık bakalım .Gerı gelişler olacaktır mutlaka ama takım bozmazsa çok sert fiyatlamalar gelebılır .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Reis bu Trabzon bu sene çok iş yapar .Takım bozmazsa bu fiyatlarıda yakında bulamayız .bir kaç yıl öncekı fiyatlama geldi aklıma 1 TL den 10 TL gitmişti.deli bir tahtacısı var .geçen 3,60 tan aldıklarımı çok erken verdim ama bugun tekrar gırdık bakalım .Gerı gelişler olacaktır mutlaka ama takım bozmazsa çok sert fiyatlamalar gelebılır .
    Hah şöyle gel yani yanibasima. Ama öyle erkenden korkup kaçmak yok.Lig uzun.Kapanisimiz 7.08 .Opuyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Hah şöyle gel yani yanibasima. Ama öyle erkenden korkup kaçmak yok.Lig uzun.Kapanisimiz 7.08 .Opuyoruz
    Aynen öyle dostum.Eğer takım bozmazsa bu maratonda manyak fıyatlamalar gelebılır .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aynen öyle dostum.Eğer takım bozmazsa bu maratonda manyak fıyatlamalar gelebılır .
    Rahat ol bu hafta takılsa dahi sadece düzeltme yeriz.Tarihi dolar bazlı zirvemiz 4 DOLAR.....TL bazlı sirve 6.22 yi kıralı çok oldu.....Ben rahatım....!!!

Bildiğin üzere SPORLAR bizden sorulur.Hissenette olmadığım dönemde Martta bjkas tan ,mayısta da fenerden vole vurdum...!!!

7. 40 yıl sonra ligde şampiyon olacak olan tspor u 10-11 tlden satacak enayi değilim.Girmişler babalar hala tspor topluyorlar.Satsın bakalım korkaklar.Daha kasım başındayız .Göreceğiz martta nisanda tspor kaç tlllerde olacak

8.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    40 yıl sonra ligde şampiyon olacak olan tspor u 10-11 tlden satacak enayi değilim.Girmişler babalar hala tspor topluyorlar.Satsın bakalım korkaklar.Daha kasım başındayız .Göreceğiz martta nisanda tspor kaç tlllerde olacak
    Bu sene olur mu şampiyon reis...Ara verme sen ege gübre çürüttü verdiğini geri aldı...Böyle patron görmedim...Egeen de neptın bekliomusn hala...Prkap riskli değilmi şu an...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 824/910 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •