Sayfa 840/908 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Yahu sen telegram ı keşfetmedin mi?
    Yok be dostum fazla kafa karıştırmamak için koşturmuyorum .ama bakmakta fayda var .tetmt de büyük hayallerim var ne olur bılemem ama oradakı malı satmayı düşünmüyorum .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yok be dostum fazla kafa karıştırmamak için koşturmuyorum .ama bakmakta fayda var .tetmt de büyük hayallerim var ne olur bılemem ama oradakı malı satmayı düşünmüyorum .
    En iyisi hayallerinin peşinden gitmek.....Peşinden koş ve korkmadan bekle derim......!!!!

3. Adamsın hatip ,,,

Sana kıyan gaffur utansın,,,,

öpüyorum,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Yıne de arada bir selam ver ,,,

Biz hep hısse netteyiz ,,

BiZim çilehane burası ,,,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Daha ligin ortasında değiliz hisse 1.8'den çıkmış tekrar 9 üstüne !!!,İlginç hisse,hiç sağı solu olmayan hisse,tahtacısı çok iyi,aldımı ya uçuruyor,yada batırıyor,3.50 iken boşaltmıştım,acaba maliyeti düşük olan varmı bunda,şöyle bölünüş rakamı 2.25-1.80 hariç,bir hesabımda vasat olanında maliyetim hala 1.82 gözüküyor

6. Ben akşam yazacağımı yazdım.Prensiplerimden vaz geçmem....!!!

Az bir lotla yola devam edeceğim.....Tspor topiğinde benden bu kadar......Alan alsın satan satsın herkesin kararı kendine....!!!

Öpüyorum....!!!!

7. Çektıler fişini ,,,,

Olması gereken bu hep dıkıne gitmez,,,

Verecek alacak ekonomiye can verecek ,,,

Ama sezon boyunca bu fıyatlarıda gececektır ,,,

8. Herkesin düşündüğünün tersini yapıp tavana sürerlese şaşırmayalım

Sayfa 840/908 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •