Sayfa 844/908 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Acayip kararlar çıkacak ama bu kararlar yatırımcıyı ilgilendirmez biran önce sağlık lı düşünün derim aldanmayın zaten aynı gün satamıyorsun alırken ona göre hareket edin derim tabii herkesin kararına saygım sonsuz yarın ola hayrola

2. Rakiplerle birlikte hissedarlar da mı yenildi!
    Trabzonspor kazanmaya devam etsin; biz nasılsa kazanırız!

3. KY ile bu kadar dalga geçilmez!
    Eeee ama, yetti gayri!

4. Aman arkadaşlar uzak durmak ta yarar var benim ki öngörü üzülmeyin yazık insanlar la oynuyor lar diyecek bir şey bulamıyorum herkese iyi geceler siz alırsınız düşer aynı gün satamazsınız ertesi gün bir daha düşer sonuç hep zarar kendiniz dikkat edin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Ulen tahtacı 9 üstüne kadar götürdün şampiyonluk havasıylan,bürüt takası bahane edip 7 altına indirdin,sür artık şunu yukarıya,insanlarlan bu kadar dalga geçilmez

6. Haydi spek gun dogdu sana...Cek tabana al mallari.Nasıl olsa 9 puan fark var.cekersin bi operasyon..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Herkese geçmiş olsun diyecek bir şey yok pazartesi çok kötü bir gün olacak bundan sonra insanların işi çok zor yapacak bir şey yok yazık insanlara ne diyeyim hiç iyi olmadı paranız pul ister satın ister bekleyin çok sıkıntılı bir durum neden alsın insanlar öyle düşünün alım yapsalar satamazlar bundan sebep de kimse alım yapmaz herkese satmanın peşinde koşar yazık inanın insanlar zor geçiniyor birde burda umut edip alım yapıyorlar sonuç hüsran herkese iyi geceler benim düşüncem bu bekle gör diyelim

8. Zaten düşmek için bahane arıyordu ,gökte ararken yerde buldu

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 844/908 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •