Sayfa 894/909 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904 ... SonSon
Arama sonucu : 7269 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Raşid Yazıyı Oku
    GSRY Bedelli sermaye artırımına başvurduğunda 4 lira civarındaymış şimdi geldiği nokta malum...
    Bakalım TSPOR ne yapacak bu süreçte...
    cimbomun bölündüğü tarihteki fiyatı 6,22 .. 4 tl nereden çıktı ? birde trabzonla cimbomu kıyaslamak ne kadar mantıklı.. birisi şampiyonlar liginde oynuyor diğeri ninesinin liginde.. biraz makul olalım lütfen.. yatırım tavsiyesi değildir....

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Döt sıkıştımı çareyi bedellide buluyorlar.GS yaptığında buda yapabilir hesabındaydım,aynende yaptı,en son değilde öncekinde 0.85 krş görülmüştü,bakalım şimdi nereye inecek,bugün 4.27 yakmıştı sonra toıparladı,sanırım 2 cıvarına iner bölündüğünde,tabiki bölündüğü noktada çok önemli,sanırım bedelli kokusunu önceden aldığı için tahtacısı hiç yol almıyordu,hala sportiflerin içinde çok ucuz olduğunu düşünüyorum...ytd.
    bedelli yapıp milleti tokatlamaktan başka düşündükleri bir şey yok at hırsızlarının..trabzonun bedellisine katılanın aklından zoru olması lazım.. bu takım en iyi ihtimalle gelecek sene transfer dönemine kadar beş para etmez.. ondan sonrada parayı bulup iyi transfer yaparsa ancak bir ihtimal 2024-25 sezonu için alınabilir.. yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,444
    6.10 yaptı,bende hepsini satıp 5.70 pkente geçtim 155,164 yaptı yarısını sattım,ama bir moka yaramadı,çünkü bu 6 üstüne attı gideceğini biliyordum diğerini satıp bunu alırım dedim şimdi babayı aldık,neyse belkim yine alım fırsatı verir,petro 5 yaptı bu %8,ben zihnime göre yatırım yaparım kim ne söylemiş ona bakmam,el 5-10 bilemedin 300-500-1000 lotlan hareket eder ben k ile hareket ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,444
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    bedelli yapıp milleti tokatlamaktan başka düşündükleri bir şey yok at hırsızlarının..trabzonun bedellisine katılanın aklından zoru olması lazım.. bu takım en iyi ihtimalle gelecek sene transfer dönemine kadar beş para etmez.. ondan sonrada parayı bulup iyi transfer yaparsa ancak bir ihtimal 2024-25 sezonu için alınabilir.. yatırım tavsiyesi değildir...
    Sen şöyle bir kenarda dur,bilmediğin çorbaya malzeme olma bari

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sen şöyle bir kenarda dur,bilmediğin çorbaya malzeme olma bari
    günlerdir bekleyip bugün tavan olunca mı yazma gereği duydun kardeş, sen kumar oynamaya devam et..sen daha kısa şortla dolaşırken ben hisse alıp satıyordum.. tophanedeki ayaklı borsayı duydun mu hiç.. işte o günlerden beri bu işin içerisindeyim.. çok şükür dünyalığımıda yaptım.. sakin ol şampiyon..

6. bize her yer tirebzon düşüyor çorbacı haberin olsun. çok bilmiş seni.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,444
    Sabah seansında 5.50-kapanış 6 üstü,iyi oynuyorlar oyuncaklarıylan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,444
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    günlerdir bekleyip bugün tavan olunca mı yazma gereği duydun kardeş, sen kumar oynamaya devam et..sen daha kısa şortla dolaşırken ben hisse alıp satıyordum.. tophanedeki ayaklı borsayı duydun mu hiç.. işte o günlerden beri bu işin içerisindeyim.. çok şükür dünyalığımıda yaptım.. sakin ol şampiyon..
    Sana laf yetiştirecek değilim,borsada 32 yıllığım,kurt borsacıyım ve yatırımcıyım,servet neki alt tarafı bir bez ütü toprak altı,biz hayır sever aileyiz milyar dolarlara yakın bağış yapmış aileyiz,vatanı düşmanın elinden çekip kurtaranız,bana sataşma benim yanımda ufak kalırsın,bağışlarımıza çöken olursa kursaklarında kalır kronik hastalıklara maruz kalırlar,zaten biri çekiyor,Fatih ne demişti vakıf mallarına çöken olursa lanetim olsun demişti,bu lanet çökenin peşini bırakmaz,sanırım anladın.

Sayfa 894/909 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •