Sayfa 92/908 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 729 - 736 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    Bak abim ben hiç sıkılmıyorum ve siz de sıkmıyorsunuz.çünkü hakikaten çektiklerimi birebir çeken biri olarak tanıyorum sizi.ve vallahi de yazmıyorum sebebi de şu bilmeden etmeden bi anlık hırsla sevinçle yada üzüntüyle bi şey yazarım biz gibi eskilerden biri incinir kırılır diye.ama abim görüyorsun 10 gün pompa her gün yazdıkar n oldu abi ?ben vallahi bu i...e yazıyorum yoksa burda yazacak bi durum mu var?ne olsa kaç olsa olur ki bana sorsan beni katta kesmez inan.he 3-5 çakal o arada kapana giren 3-5 face twıt vs ile de bu çarkı çeviremez bu da böyle biline.son olarak tarla mı tarla hemfikiriz.
    Bak kardeşim ben bu kağıtta 1.20 de de vardım 3.80 de de burda hikaye bitti hikaye neydi stat açılışıydı statla birlikte altını doldur işte sponsor loca vs yoksa Muharrem Başkan olmazdı.ha şimdi ne oldu stat açıldı sponsor filan iş bittti gelelim 2.faza başka ne vardı Kartal tesisler .tesisleri ne kadar doğru ne kadar yanlış almaktan vazgeçmişler gelelim kartala ona da arsa pahalı filan birşeyler deyip duruyor hikaye yok işte tarla deme sebebim imar yok çünkü )
    Trend kağıdı değil asansör kağıt oldu
    Gelelim sportife zaten şampiyonluk bu futbola göre imkansız olursa sürpriz olur
    Dedim ya burda kazanman için zamanın ve beklentin çok olmalı ip... oğlu 3 ten sattıklarını 2 den dolduruyor ha bu arada gap teknik hikaye onların hepsini bilerek bırakıyor
    Karabük maçını iyi kide alamadı 2,42 den satıp millete taşıtacaktı 10 kademe kurtardı millet
    Sonuç mu ******** adi haysiyetsiz bir kağıt işte bizde belamıza Trabzonspor sevdasıyla bulduk bizim de kısmetimiz buymuş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Kaldığı yerden devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Kaldığı yerden devam...
    Düşmeye devam

4. Demek ki Konya yı yeneceğine inanmıyor yatırımcı...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gap map kalmadı. Gazcılar da duruldu. Bakalım yol nereyedir?

6. Haginin suç işlediğini söylemiştim

7.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    Haginin suç işlediğini söylemiştim
    Biz uyarıyı yaptık umarım kimse bulaşmamıştır bu çöplüğü o Hagi gs de de aynısını yaptı bedelli kararı sonrası
    Sen hukukçuydun dimi şu Muharrem hakkında nasıl suç duyurusunda bulunabilirim adam halka açık şirkette kapa haber göndermiyor genel kurulda açıklıyor var mı bir fikrin

Sayfa 92/908 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •