Sayfa 274/908 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by umit kaptan Yazıyı Oku
    bu şahıs az önce de yazdım twitterde bir kullanıcı buna soruyor tspor'u ne yaptın diye buda sattım beş para etmez gibi bir kelime kullanmıştı karakter meselesi aklınca yönlendirme yapıyor
    Sen, ben, liokin, ezel belki 1-2 kişi 8-9 yılı bitirdik kimin ne olduğunu biliyoruz. Bizi gitti sanıyor belli ki çıkmış sözde yeni gelenleri uyarıyor, çakal. Karakterle kişilikle işi olmaz onun, mesleği icabı.

Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Sen, ben, liokin, ezel belki 1-2 kişi 8-9 yılı bitirdik kimin ne olduğunu biliyoruz. Bizi gitti sanıyor belli ki çıkmış sözde yeni gelenleri uyarıyor, çakal. Karakterle kişilikle işi olmaz onun, mesleği icabı.
    dostum içerden duyum aldım deyip kaybolanlarıda bir tarafa not ettik..

unutma untturma...
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Bu kadar zamandır burda olmak da ne bileyim iyi bişey mi kötü mü bilemedim şimdi... Heyecan bile yapmıyor insan yahu...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    dostum içerden duyum aldım deyip kaybolanlarıda bir tarafa not ettik..

unutma untturma...
    becerli oldugundan, en yuksekten satip en alttan hisseye girdiginden dolayi Onu saymadım ezln dediği gibi biz satmadan bekleyen gurubuz. Ezln kardeşim hisseye 36 yaşında girmişim şimdi 46, boşver biz alıştık bu hareketlere, bu fiyatlar bizi kurtarmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    becerli oldugundan, en yuksekten satip en alttan hisseye girdiginden dolayi Onu saymadım ezln dediği gibi biz satmadan bekleyen gurubuz. Ezln kardeşim hisseye 36 yaşında girmişim şimdi 46, boşver biz alıştık bu hareketlere, bu fiyatlar bizi kurtarmaz
    35 ten 42yede biz geldik

6.  Alıntı Originally Posted by umit kaptan Yazıyı Oku
    twitterde bir yazınıza rastlamıştım beş para etmez bıraktım takibi diyordunuz ne oldu ?
    sende kurt ts gibi tam malsin
    twitterde ben tspor uzerine yazim yok.
    ikincisi kimsedede burda twittre ismim yok.
    1,20 lerden aldigim zamanda yazdim simdide yaziyorum.
    ucuzdan alip yine 2017 senesindeki zirveden satmak icin burdayim.

nerde satmayi bilmeyip millete suc bulmaya gerek yok.

10 senedir burdasiniz iyi mal toplamadiysaniz zaten ne diyeyim.

yinede ts kurt adam olmasanizda sizede bol kazanclar.
    simdiden yazayim 2019 sezon sonuna kadar hisseyi tutacam. kimseylede laf kagvagi istemiyorum.isim hisseyi en yuksekten vermek.
    burda yok yine geldi yok onun adami gibi dangalacakca yazilari birakip hisse toplamaniz lazimdi son 6 ay.
    burda yazdim hisse toplama zamani diye.en karamsar anda hemde yazdim 0,50 konusukurken burda.

7. yönetim dün satceğine bugün satıvereydi ya..

8. bir garip tavan hikayesi, defalarca tavan yapıp bozdu hem de katmerli lotlarla. ne kadar iyi speğimiz varmış, isteyene hem aldırıyor hem de sattırıyor. gözlerim yaşardı....

Sayfa 274/908 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •