Sayfa 162/908 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Sence trabzon kaclira olmasi lazim 50 milyon euro trabzon icin pahali ise kades 20 milyon euromu ytdddd

2. Biz gercekleri yaziyoruz trabzon su anda iki tane cenk tosun etmiyor ytdddddd

3.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Biz gercekleri yaziyoruz trabzon su anda iki tane cenk tosun etmiyor ytdddddd
    Merhaba hagi2014. Kafkas026 nın sana selamını getirdim. Derki; ulu orta fazla yazmasın, boş kelam etmesin. Yakında sahalara döneceğim günü beklesin. Bu arada elçiye zeval olmaz. Lütfen beni yanlış anlama...

4. Bizde diyoruz ky her b.... konuşursa spekte böyle verir ele...
    Ne zaman kadar demeyin istediği zaman kadar verir...
    Susmayı bilmezseniz anca hayal kurarsınız...
    Bırakın unutun gitsin...

5. Ben katarlilari bekliyorum ama kafkas kardeste gelsin tspor hissesinin ikitane cenk tosun yada el cezire tv nin yalan denen haberini yazinca nasil sipek ele veriyor anlamadim neyse demekki yazmassak spek salak yukselcek İyiymis ytddddd

6. Ky konusmasin yazmasin okumasin gelen haberleri anlamasin bende spek olsam bende boyle isterim ytdddddddd hisseyi cikar ucacak kacacak yaz hisseyi dibe cek battik gittik mahvolduk yaz senden iyisii yok

7.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Ky konusmasin yazmasin okumasin gelen haberleri anlamasin bende spek olsam bende boyle isterim ytdddddddd hisseyi cikar ucacak kacacak yaz hisseyi dibe cek battik gittik mahvolduk yaz senden iyisii yok
    Sen bilirsin abi. Bol kazançlar. Yarın ve Çarşamba alım yapabilirmiş. 26 2600 26000 gibi. Selam verecekmiş.

8. Hagi, burda da bu kadar çene yaptığını tahmin etmiştim. Şimdi kalkıp da TSPOR sayfasıyla uğraşacak halim yok...

Fakat söylemem gerekiyor...

Madem inanıyorsun, portföyüne TSPOR katmışsın. Peki sorun nedir?

Herkesin mi TSPOR almasını istiyorsun? Senin gibi? Sebep ne?

Bu nasıl bir mantıktır böyle?

Sana ne elalemden... TSPOR'u zorla mı aldıracaksın? Alan alır, burun çemkiren çemkirir, sağından bile geçmez... Sana ne?

Geçen haftalarda da eşine, dostuna, herkese, zorla GSRAY aldırdığını beyan etmiştin. Hangi hakla? Peki seni dinleyip de GSRAY alanlar ne kadar kar elde etti? Bedelliden sonra düşerse ve aylarca süründürmeye devam ederse, yüzlerine nasıl bakacaksın?

Senin derdin ne ki, burada sabahtan akşama kadar, hiç kimsenin yapmadığı kadar TSPOR'u savunup, allayıp pullayıp millete şirin bir kağıtmış gibi kakalamaya yelteniyorsun?

İşin gücün yok mu senin a be insan!

?

Sayfa 162/908 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •