Sayfa 775/908 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu akşam Antalyasporu kesin yenmesi lazım.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bu akşam Antalyasporu kesin yenmesi lazım.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstadım Adamlar inatla şampiyon olmak istemiyorum diyolar..üç maçtır berabere biten maçlar...üç büyüklerin olmadığı lig de.. liderken bu kadar saçma maçlar da puan kaybedip şampiyonluğu başakşehire hediye ettiniz ya helal olsun size tspor...

buraya 1.5 ay önce yazdım , başakşehir borsaya kote olsa tüm parayi basardim diye..

geçmiş olsun..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Yarin hisseyi elinde tutanlar olasi tabana karsilik hazirlikli olmali. Dip diye ortalama dusurmek de zarari daha fazla artirabilir. Tspor ayagina kadar firsati tepti ve kullanamadi. Bu saatten sonra Basaksehir birakmaz..

5. Sabah 450 zararına kol kestim dün belki başakşehir berabere kalır dedim olmadı akşama kadar taşıdım ben sattım 7.42 den yukarı kaldırdı nalet takım dedim berabere falan kalır dedim dediğimde oldu geçmiş olsun tabanlar gelir artık allahtan Hayırlısı bakalım

buraya kadarmış.

ne diyelim, ben alışkınım zaten.

hissede olanlara allah yardım etsin...

7. yarın laz'lardan tepki alımları bekliyorum. çünkü paraları hazırlıyorlar - ayarlıyorlar şu anlarda..

8. Bırakır mı hiç. 3 "küçükler" de hazır tırt çıkmışken, geride kakmış 3 maç, 4 puan da fark var. Geçti borun pazarı, sürsün TS eşeğini Niğde'ye. Ulan 36 yaşındaki bir gençten şampiyonluk görmeyi esirgediniz be.
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Yarin hisseyi elinde tutanlar olasi tabana karsilik hazirlikli olmali. Dip diye ortalama dusurmek de zarari daha fazla artirabilir. Tspor ayagina kadar firsati tepti ve kullanamadi. Bu saatten sonra Basaksehir birakmaz..
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 775/908 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •