Sayfa 891/908 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Şampiyonluk sonrası bugüne kadar hisse her anlamda ezilmeyi bırakın pestilini çıkardılar.Enflasyon kaybı,hissenin değer kaybı,döviz bazlı kayıp,zaman kaybı bunun telafisi mümkünmü bilmiyorum.Bitkisel hayata geçmiş gibi her anlamda.Sportif başarı umududa yok taraftarda.Bir mucize bekliyor herkes.

2. 3-4 tl ye gelirse alınır.. sportif başarı bu sene zor görünüyor...avrupaya gidebilirse büyük başarı..yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    3-4 tl ye gelirse alınır.. sportif başarı bu sene zor görünüyor...avrupaya gidebilirse büyük başarı..yatırım tavsiyesi değildir..
    Sn.Yatırım Uzmanım.3 TL ile 4 TL arasında %30 un üzerinde fark var.Burası borsa kimse yarın ne olacağını bilemez.

4. bilemez tabi.. ama bu kağıdın ederi ancak budur.. bu terazi bu ağırlığı çekmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    bilemez tabi.. ama bu kağıdın ederi ancak budur.. bu terazi bu ağırlığı çekmez.
    Atma,her hissenin bir değeri vardır,şu anda bu hisse çok ucuz,tahtacılar devamlı takipte,10 tl altında hissemi kaldı GS bedelli yaptı o bile uçtu,şu sıralar bedelli öncesine göre 14 fiatı-BJK 35-FB 92...bu ise 5.60,sen ne diyon çakma uzman

6. ne değeri be. değerleme mantığına bak sen.. yok 10 liranın altında spor hissesi mi kalmış..fener, beşiktaş, cimbon ile trabzonu bir mi ediyorsun sen.. çakma trabzonlu seni..trabzon takım mı ? bu sene nal toplar.. adamlar sponsor bile bulamıyor.. trabzon alacağına git zar at daha iyi.. yatırım tavsiyesi değildir.. yorum yaparken çakma kelimesini kullandığın için bende kullandım.. yoksa hakarete girer.. dikkatli yaz bundan sonra...

7. Bu kadar uzun süreli bir bezdirme hareketi hiç görmemiştim.Yatırımcı adeta hisseyi taşımaktan harap düştü.Trabzonspor taşımacı yatırımcı topluluğunun üyesi oldu çoğunluk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Bu kadar uzun süreli bir bezdirme hareketi hiç görmemiştim.Yatırımcı adeta hisseyi taşımaktan harap düştü.Trabzonspor taşımacı yatırımcı topluluğunun üyesi oldu çoğunluk
    Biraz sabır ister,kent beni çok bezdirdiydi 150-200,tam 11 tavan çekti bugün SPK yüzünden taban,585 görmüştü,yukarıda uzmanım rumuzlu arkadaşında kulağına küpe olsun,her hissenin bir değeri vardır...ytd.

Sayfa 891/908 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •