Sayfa 178/909 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bukadar taraftara yazik trabzonspor taraftarina helalolsun valla takimlarina sahip cikiyorlar trabzonsporda yakinda guzel haberler gelcektir bu is boyle gitmez futbolcular paralarini almadan oynuyorlar bu yuzdende ancak bukadar oluyor ondan dolayi artik eylem zamani katar mi olur cinmi olur yoksa ali koc gibi bir baskanmi gelir ama birseyler olur artik ytddddddddddd

2. Trabzonspor dibin dibinde artik her yonden klubu birileri kurtarcak bu secim yaklastigi icin devletimiz en yakin aday tabiki sadece trabzon icin dehil butun klupler icin gecerli bir durum ytddddddddd su zor gunlerde halkin tek eglencesi futbol yalanmi bu aksam neguzel mac oldu trabzonspor guzel oynasada icindeki durum futbolcularida etkiliyir sonucta

3. Bütün sporlar da akıl.almaz isler oluyor biz mac kazanamadık hisse ne olacak diyoruz
    Gs bjk geleni gideni yeniyor tık yok
    Var birseyler
    Butün klupler bir olmuş anlasmış gibi kimse ye kazandir miyor
    Benim hissemi kimse almasın diye elinden geleni yapıyor
    Ts ben de para yok diyor
    Gs bedelliden kimseye kafa kaldırtmıyor
    Bjk yensek de yükselmem diyor
    Fener ben her zaman düsürmek için bahene buluyor
    Aklıma tek birsey geliyor
    O da hissesi olmayan başaksehir sampiyon olacagı sanki belli gibi bu kadar göstere göstere hersey ortada bir oyunlar dönuyor
    Yada büyük kluplere talip var
    Bu yaşananlar akılla mantıkla izahı yok

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Trabzon bu futbolculari hak etmiyor. Sahada yenmek icin degil yenilmek icin oynayan futbolcular vardi. Mac sonu insan biraz üzülür. Sahada herseyini birak ama onurunu asla. Bakiyorum da yenildikleri icin mutlu olan trabzonlular var.

veren de o alanda o, nedir senden gidecek. telaşını gören de mal senin zannedecek.

5.  Alıntı Originally Posted by wolusis Yazıyı Oku
    Trabzon bu futbolculari hak etmiyor. Sahada yenmek icin degil yenilmek icin oynayan futbolcular vardi. Mac sonu insan biraz üzülür. Sahada herseyini birak ama onurunu asla. Bakiyorum da yenildikleri icin mutlu olan trabzonlular var.

veren de o alanda o, nedir senden gidecek. telaşını gören de mal senin zannedecek.
    Maçı baştan sona izledim maç bir Türk takmıyla yabancı bir takım arasında gibiydi Beşiktaşda para bol basmış parayı iyi transferler yapmış yani fark açıkça görünüyor.Top Trabzon kalesinin önünden pek eksik olmuyordu.Şimdi bu işler para işi , transfer işi sonuçta Trabzon iyi oynadı mücadeleci müdafa tarzı oyun sergiledi ama sonuçtan pek üzgün değillerdi yani danışıklı dövüş derler ya onun gibi bir şey oldu.Yani kimsenin günahını almak istemem , çamur iftira etmek de istemem yani sonuç alan satan memnun gibi oldu. Kişisel görüşüm.

6. Alan memnun satan (! Neyi !) memnun.

7. Dünkü hareket aynısı yapıp 2.18 dönecek mi

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 178/909 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •