Sayfa 813/907 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon
Arama sonucu : 7256 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by salgora Yazıyı Oku
    Noldu arkadaşlar ? Kimse kalmadı mı buralarda?
    Artik olsaa olsaa hamsi tava onunda zamani degil ustaa

2.  Alıntı Originally Posted by salgora Yazıyı Oku
    Noldu arkadaşlar ? Kimse kalmadı mı buralarda?
    Kalmadı, millette keyif mi bıraktı ? Rekora gidiyor, önüne gelene puan dağıtıyor

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisseniz varsa,
    Beklemeye tahammülünüz varsa,
    Elinizdekinin kıymetini bilin!
    3-4 ay sonra "eyvah" demeyin!

4. 2021-22 sezonunu satin almak için
    Iyi bir bölgeye yaklaşıyor.
    Olurda yeşile inerse aylikta dib ve toplama zamani olur
    Benim için.

5.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    2021-22 sezonunu satin almak için
    Iyi bir bölgeye yaklaşıyor.
    Olurda yeşile inerse aylikta dib ve toplama zamani olur
    Benim için.

üstad geçen sene t.s. 1 liralardan 9 lara şahlanışda çok güzel kazandırmıştı sağ olsun...burdan satıp 3 tl altında sürünen bjk ye doğru geçiş yapmıştım...şimdi tersini yaptım..10 tl üstündeki bjk yi portföyden silip tekrar 2,00 altlarından buraya geri döndüm....

yani pahalı olan spordan ucuz olan spora doğru geçiş yaptım.....

dediğiniz gibi her 2 tl altı benim için duruma göre arada destek atarak biriktiririm...3,00 altı biraz da g.s. dan eklemeye devam...bu sezon bitti...kartalımın şampiyonluğu hayırlı olsun...önümüzdeki sezon için benim için t.s. 2,00 altından her türlü toplamaya değer....

üstelik t.s. bir senede iki sefer bedelli yaptı...o yönden de tercihimdir...diğer sporların bedellileri olmadı yakın zamanda.....

sporlardaki en sevdiğim taraf dibe yakın olmalarını fırsat bilmek...sporlar içinde bana göre dibe en yakın trabzon olduğu için 2,00 aştını fırsat bildim....daha yeni sezonu beklemeden bu neyin fiyatlaması spek şaşırdı galiba...hisseyi ucuza kaptırmamak için mi tavan yaptı nedir.

borsada spor olsun sağlam bist den başka hisse olsun diplere yakınsa alır en az bir yıl yatar beklerim.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. Hareket bugün de devam ederse arkasından bakan çok olur!

7. Kâğıttaki hareketler bahane,
    Trabzonsporlu olmak şahane!

8. Gecen sene Avrupa kupalarında mücadele edemedi bu sene Avrupa konfederasyon liginde mücadele edecek.kupayı getirirse bu tavanların devamı gelecektir

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 813/907 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •