Sayfa 756/908 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. [QUOTE=ysf1;4504386]
     Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Yatırım sirketlerinin maliyetleri 1.68 nin altında adam ekranını açıp keyif ve huşu içinde gösterdi. Hemde nasıl keyifliydi anlatamam.

Yatırım sirketlerinin maliyetleri

Üstad adamlar 1 e 5 almayacakları hangi hisseye girdiler ki bu güne kadar.

3 aylık maliyetlerin yanına bir iki senelik maliyet ac resme hep birlikte bakalım

Belki efkarimiz dağılır

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [QUOTE=LaZaRoV;4504990]
     Alıntı Originally Posted by ysf1 Yazıyı Oku
    Üstad adamlar 1 e 5 almayacakları hangi hisseye girdiler ki bu güne kadar.

3 aylık maliyetlerin yanına bir iki senelik maliyet ac resme hep birlikte bakalım

Belki efkarimiz dağılır

Oyayo ve vakıf yatirim 'daki 2019 kasımdan bugün tarihli işlemlere bakın mesela aynı grup aynı işlemler 1 liradan alıp sattigim kagit.
    Haa biz yiyebildik mi parayi hayir cunku aza tamah ettik korktuk kactik. Adamlar yürüttü kağıdı sonra.
    kardeşim hep mı tersi olacak!!

3. Bu h.senedi özel durum yaşamakta, teknik analiz özel durumlarda işlemez. Bu senet geleceği satın almaktaydı ( şampiyonluk v.s)UEFA açıklaması ile durum değişti.herhangi hisse neden tabandan işlem görür? alan olmadığı için, neden alan yok? riski yükseldiği için olabilir mi? ne zaman alışlar artabilir? risk azalacağı için olabilir mi? ( ticarettte(alım satım da) duygu yoktur, risk = Kar/zarar vardır.

4. S. A. Günaydın. Kazancınız daim olsun arkadaşlar. Size çayınızı demleyip ailenizle sohbet edin demiştim. 😉

5.  Alıntı Originally Posted by gelecek Yazıyı Oku
    S. A. Günaydın. Kazancınız daim olsun arkadaşlar. Size çayınızı demleyip ailenizle sohbet edin demiştim. ��
    Son iki tabandan aldıklarımı az önce tavandan verdim, bu haftalık ekmek paramız çok şükür çıktı. Yeni fırsat verirse borsanın düşüşüyle, o zaman yine değerlendiririm.

6. Kazancın bol olsun kardeşim, umarım bizide kazanırız, stratrjim belli.

7. Kazancın bol ve ailenle iyi günlerde harca, darısı başımıza inşallah. Stratejim belli, hayırlısı artık.

8.  Alıntı Originally Posted by savasC;

ben de ikincisini uygulamaya çalışıyorum.bunu daha önce de başka hisseler de denedim. zarar etmedim.
    yalnız kuralım şu : terste yakalandın ve maliyet düşürdü isen [COLOR="#000000"
    maliyetini kurtarınca sat[/COLOR] hisseyi izle uygun yerden sakince yeniden gir. satınca daha yukarı giderse üzülme ! kurtulduğuna dua et.

inşaAllah daha fazla düşmeden pazartesi veya salı gün döner de fazla zarar etmeden bu pozdan çıkarız.
    disiplin kuralı gereği cuma dan aldıklarımla maliyeti düşürdüğüm ve maliyetimİ KURTARDIĞI için zarar etmeden hisseden çıktım.

ŞİMDİ 2. KURALA GEÇTİM :hisseyi izle uygun yerden sakince yeniden gir. satınca daha yukarı giderse üzülme !

YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR BU BÖYLE BİLİNE...KENDİM İÇİN DİSİPLİN UYGULAMALARIDIR.

Sayfa 756/908 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •