Sayfa 259/908 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    katarlılara verseleler bari.. ne kaldıki zaten.
    Katar olayı hisse satabilmek için söylenen yalandır..yoksa bu salak kağıdı kim ne yapsın...bulaşmamak en hayırlısıdır yeni gireceklere uyarı olsun..ytd...

2. türk siyasetini elindeki güçle idare eden ve sürekli edeceğini düşünen aydın doğan ne ise yıllarca içerden çökerten onur kıvrak tsporu bence sürekli sabote etmiştir....hoca getirip hoca götüren,yönetici getirip yönetici götüren ****** futbolcular aldıkları milyonların hakkını takımı satarak ödeme yolunu seçtiler.....bu çooooooooook geç alınan bir karardır......benceeeee.......
    https://odatv.com/trabzonsporda-deprem-12111816.html

3.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    türk siyasetini elindeki güçle idare eden ve sürekli edeceğini düşünen aydın doğan ne ise yıllarca içerden çökerten onur kıvrak tsporu bence sürekli sabote etmiştir....hoca getirip hoca götüren,yönetici getirip yönetici götüren ****** futbolcular aldıkları milyonların hakkını takımı satarak ödeme yolunu seçtiler.....bu çooooooooook geç alınan bir karardır......benceeeee.......
    https://odatv.com/trabzonsporda-deprem-12111816.html
    abi hosgeldin... uzun zamandır yazmıyordun... hisse de misin , yoksa benim gibi eski günler hatrına takip de misin... yorumuna da katılıyorum, shota zamanin da ve hamı nin önünde firmayı bırakıp sahayı terk ettiğinde bitmişti bu iş.. Burak için içim ciz etmiyor değil ama asıl olan TRABZONSPOR dur.... kal sağlıcakla..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Bir tarafta geleni tutan
    Diğer tarafta geleni yiyen
    İşte maçın özeti..

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    onur takımı sabote ediyordu. yediği gollere bakın .kaleyi tutan her top gol oluyor..

yönetim iyi iş çıkarttı

ancak burak yılmaz oynamalı. veya oynatılmalı ..

yanlış yapıyorlar..
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

5.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    abi hosgeldin... uzun zamandır yazmıyordun... hisse de misin , yoksa benim gibi eski günler hatrına takip de misin... yorumuna da katılıyorum, shota zamanin da ve hamı nin önünde firmayı bırakıp sahayı terk ettiğinde bitmişti bu iş.. Burak için içim ciz etmiyor değil ama asıl olan TRABZONSPOR dur.... kal sağlıcakla..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkürler kardeşimm...........hissede değilim ama eski sevdam hissenin geldiği nokta ve TSPOR olarak yıllar sonra attığı en doğru karar için yazayım istedim.milyon dolarları alıp takımı nasıl sattığını bile bile hissede olamazdım.mış gibi yatarak mış gibi uçarak hatta hoca,antranör ve oyuncularla olmadık yenilgiler alarak kaptanlık yapılmaz.........yönetimleri yediler,hocaları gönderebilmek için bilerek maç verdiler.......sonra en iyi tsporlu biziz dediler...birileride bunu yedi veya yediler......gariban yatırımcı beklesin ki başarı gelsin.....
    burak her topu ister ,her topa maydanoz bakın o 2 genç günden güne yok edildi........yusuf ve abdül neden çöktü neden ??????????
    burak ve kaptan yüzünden.........

başarı gelecektir göreceksiniz.........yazılacak çok şey var ama yazmayayım.............

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Ah bir varmış bir yokmuş
    eski günlerden...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

7. ne zorladın be ,ama dayanmaya devam
    ytd,syg

8. Böyle yapsak borsada doğru hisseyi bulabilir miyiz?

https://m.youtube.com/watch?v=XYYnctX7vhU

Sayfa 259/908 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •