Special Days Image
Sayfa 739/907 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

https://bundle.app/zGgtLIYf Liglerle ilgili artık kafalarda soru işareti kalmamıştır heralde , ceferin iddaya girebileceğini söylemiş o derece net durum, 1mio $ doları olan varsa bi değerlendirsin derim artık söz Trabzonspor da sekiz hafta sıkı geçecek.
    Ne günlere kaldık ey Gâzi Hünkâr, Katır mühürdâr oldu, eşek defterdâr!

2.  Alıntı Originally Posted by strabon Yazıyı Oku
    https://bundle.app/zGgtLIYf Liglerle ilgili artık kafalarda soru işareti kalmamıştır heralde , ceferin iddaya girebileceğini söylemiş o derece net durum, 1mio $ doları olan varsa bi değerlendirsin derim artık söz Trabzonspor da sekiz hafta sıkı geçecek.
    Amaç küçük yatırımcıyı bezdirmek. Tüm kağıdı kendisi toplamak istiyor aç gözlü. Her geçen dk maçlara biraz daha yaklaşıyoruz. Trabzonspor lider inşallah şampiyonalara katılacağız ki elinde satacak kaliteli ve yüksek getirisi olan çok futbolcu var. Her şekilde iyi bir sezon olacak. Ytd

Bikaç gündür haberlerde sürekli Galatasaray da gençleşme projeleri, gelecek sezonda altyapıdan topçu oynatma gibi konular gündemlerinde. Ellerinde patladı Falcao ve diğer futbola göre orta/üst yaş grubu topçular. Umduklarını bulamamaları bu sezonda maçların kırılmasını kolaylaştıracaktır, yine tahminim bu sene yarış Başakşehirle olacak. 12 hazirana kadar bunaltmasalar bizleri çok. Herkese iyi mutlu bayramlar.

4.  Alıntı Originally Posted by strabon Yazıyı Oku
    Galatasaray yatırımcısı isen orada yorumlarını analizlerini yap derim, ama aklın da güvendiğin takımda hissede Trabzonspor demekki
    Bende tspor tutmuyorum fakat Fenerli olarak gs yatırım yaptım, gsray tecrübesiyle yine işi götürür, ayrıca şanslı buluyorum ve hisse ucuZ. Sizin ilk 4 maçınız çok zor ilk haftalarda havlu atabilirsiniz. Dikkatli olun. Arkadaş tavsiyesi YTD.

Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Bende tspor tutmuyorum fakat Fenerli olarak gs yatırım yaptım, gsray tecrübesiyle yine işi götürür, ayrıca şanslı buluyorum ve hisse ucuZ. Sizin ilk 4 maçınız çok zor ilk haftalarda havlu atabilirsiniz. Dikkatli olun. Arkadaş tavsiyesi YTD.
    Değerli analizleri için Galatasaray lı ve Galatasaray ya yatırım yapmış tüm yatırımcılara teşekkür ediyoruz. Fenerli Galatasaraya yatırım yapmış, izmirli Göztepeli Galatasaraya yatırım yapmış ve Galatasaray lı Galatasaraya yatırım yapan tüm yatırımcılar sizlere sesleniyoruz bizde herşeyin farkındayız sizde Trabzonsporu biliyorsunuz konjonktürel durumu iyi analiz edin diyorum. Son sözüm şampiyonluk Trabzonspor ve Başakşehir arasında olacak. Artık gerisini 17 takım düşünsün.

6.  Alıntı Originally Posted by strabon Yazıyı Oku
    Değerli analizleri için Galatasaray lı ve Galatasaray ya yatırım yapmış tüm yatırımcılara teşekkür ediyoruz. Fenerli Galatasaraya yatırım yapmış, izmirli Göztepeli Galatasaraya yatırım yapmış ve Galatasaray lı Galatasaraya yatırım yapan tüm yatırımcılar sizlere sesleniyoruz bizde herşeyin farkındayız sizde Trabzonsporu biliyorsunuz konjonktürel durumu iyi analiz edin diyorum. Son sözüm şampiyonluk Trabzonspor ve Başakşehir arasında olacak. Artık gerisini 17 takım düşünsün.
    Herkesin bir favorisi vardır. Fakat sizinkisi biraz duygusallık ön planda ve Trabzonspor taraftarı olduğunuzu düşünmekteyim. Ben ise tamamıyla analiz ve tarihin tekerrür edeceğini düşünenlerdenim neyse sonuçta galibiyet ve malübiyetlerde spor hisseleri artık sert iniş ve çıkışlara gebe. Tspor almayı düşündüm bir ara ama biraz yüksek geldi ne yalan bir de ilk 4 maçı beni çok düşündürdü

Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Herkesin bir favorisi vardır. Fakat sizinkisi biraz duygusallık ön planda ve Trabzonspor taraftarı olduğunuzu düşünmekteyim. Ben ise tamamıyla analiz ve tarihin tekerrür edeceğini düşünenlerdenim neyse sonuçta galibiyet ve malübiyetlerde spor hisseleri artık sert iniş ve çıkışlara gebe. Tspor almayı düşündüm bir ara ama biraz yüksek geldi ne yalan bir de ilk 4 maçı beni çok düşündürdü
    Trabzonspor taraftarı değilim duygusal hiç değilim ,bol kazanç dilerim size.

8. Trabzon edeceğini etti burdan mal çakmak daha işine gelir son 4 gündür olay olay olay size gelsin kolay

kurthan

Sayfa 739/907 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •