Sayfa 338/908 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    işin içinde iş var bence...
    hani hisse 5 lere çıksaydı normal
    karşılardım. 1.50 lerden bu iş olmazdı.
    Bunlar kimsenin katılamayacağını ve yarından
    itibaren satacaklarını bildikleri için
    bedelli haberini açıkladılar. hisse düşdükçe
    toplayacak sonra bedelli iptal
    olacak. sonra yürü ya kulum.
    Bunlar böyle de yaparlar. çiğ süt
    emmiştir bunlar. kafamdaki
    senaryadur... spk buna izin
    veremez sanki... gazamız
    mübarek olsun...
    Ben gs den 3 bedelliye girdim zarar kol gibi bu spor sirketleri bi sekilde bedelliyi kabul ettiriyo yarin bence 3. 5 bakma yapistir dusukten alirsin.gecmis olsun yatirim tavsiyesi degildir

Discovery Air cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Rüçhan hakkı kullandırma 1 tl ise millet tuttu resmen kimse girmez bedelliye en azından spk izin vermez buna 1.49 luk hisse için

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ercannihat Yazıyı Oku
    Ben gs den 3 bedelliye girdim zarar kol gibi bu spor sirketleri bi sekilde bedelliyi kabul ettiriyo yarin bence 3. 5 bakma yapistir dusukten alirsin.gecmis olsun yatirim tavsiyesi degildir

Sportifler bişeyi fiyatladı bedelli veya değil ama hepsi aynı şeyi fiyatladı. Tamamen bedelliye bağlamamak lazım olayı.

Aşağı gsray ile tsporun grafını üstüste koyuyuyorum. Kırmızı kesik dikey çizgiler gsnin sermaye arttırımları. Sarı gs grafı mavi ts grafı.
    Gs o bedellilerde düşerken tspor da mı bedelli açıklamıştı da peşi sıra düştü?
    Grafiğe bakarsanız zaten birebir hareket ettiklerini görürsünüz.

Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

4.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Sportifler bişeyi fiyatladı bedelli veya değil ama hepsi aynı şeyi fiyatladı. Tamamen bedelliye bağlamamak lazım olayı.

Aşağı gsray ile tsporun grafını üstüste koyuyuyorum. Kırmızı kesik dikey çizgiler gsnin sermaye arttırımları. Sarı gs grafı mavi ts grafı.
    Gs o bedellilerde düşerken tspor da mı bedelli açıklamıştı da peşi sıra düştü?
    Grafiğe bakarsanız zaten birebir hareket ettiklerini görürsünüz.

Sen bilirsin arkadasim.hic bir spor hissesi su kadar dustuk guvenirlilik falan dinlemiyo

5.  Alıntı Originally Posted by ercannihat Yazıyı Oku
    Sen bilirsin arkadasim.hic bir spor hissesi su kadar dustuk guvenirlilik falan dinlemiyo

Benim dediğim şu kadar düştük güvenililirlik değil. Söylediğim basit. Madem gs bedelliler yüzünden kol gibi zarar var, tspor hiç bedelli açıklamadan niye aynı düşüşü yapıyo. Yani neden sonuç ilişkisi öyle gs bedelli açıkladı da çakıldı diye değil. Gs bedelli açıklamasaydı da aynı düşüşü yapacaktı, nitekim tspor bedelli açıklamadan yaptı işte aynı düşüşü.
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

6.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Benim dediğim şu kadar düştük güvenililirlik değil. Söylediğim basit. Madem gs bedelliler yüzünden kol gibi zarar var, tspor hiç bedelli açıklamadan niye aynı düşüşü yapıyo. Yani neden sonuç ilişkisi öyle gs bedelli açıkladı da çakıldı diye değil. Gs bedelli açıklamasaydı da aynı düşüşü yapacaktı, nitekim tspor bedelli açıklamadan yaptı işte aynı düşüşü.
    Bence trabzonun son 1 aydaki rallisi sampiyonluk ve spekeletuf.sampiyonluk gitti ve ardindan bedelli.yonetim cok ******

7. sportifler yapılandırma ile hareketlendiler...
    tspor çok acımasız bir bedelli kararı aldı....
    federasyon ve hakemlerin bu yılki şampiyonu sanki belli gibi
    kim diyor
    tüm spor kamuoyu...
    spor kulüleri artık borsada sadece çile vermeye,acı vermeye
    cebi delmeye başladılar...

8.  Alıntı Originally Posted by dr_enrique Yazıyı Oku
    Rüçhan kullandırma bedelini göremedim 1 tl diyorsa yandık bende 50000 lot var 100000 liramı yatırmam gerek yani bi yanlışlık var bu işte bence

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 tl diyor yarın taban açar satıp kaçmak isteyenlere fırsat vermez. Herkes kendi kararınca yanacak ytd

kurthan

Sayfa 338/908 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •