Sayfa 410/908 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by natzukau Yazıyı Oku
    Merhabalar şu an itibarı ile 1tlden alsam Rüçhan veya bedelli konusuna takilmam dimi direk olarak 1 TL almış olurum ekstra birşey ödememe gerek yok

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar rüçhanlarımı satamadım dün unuttum ...şimdi bedelliyede girmek istemiyorum ,öyle ya alacaksam zaten 1 tl alırım aşağı inmeyeceği ne malum.bir sorun olmaz değil mi ,bedelliye girmesem.veya şöyle düşünüyorum , 4 mart bedelli parasını yatırmada son gün ..4 martta 1 tl nin üzerinde ise bedelliye girerim , yok yine 1 tl veya altında ise girmem.doğru mu düşünüyorum,görüşleriniz nelerdir?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by Sertan61 Yazıyı Oku
    arkadaşlar rüçhanlarımı satamadım dün unuttum ...şimdi bedelliyede girmek istemiyorum ,öyle ya alacaksam zaten 1 tl alırım aşağı inmeyeceği ne malum.bir sorun olmaz değil mi ,bedelliye girmesem.veya şöyle düşünüyorum , 4 mart bedelli parasını yatırmada son gün ..4 martta 1 tl nin üzerinde ise bedelliye girerim , yok yine 1 tl veya altında ise girmem.doğru mu düşünüyorum,görüşleriniz nelerdir?
    hesabında nakit para varsa sormadan da bedelliyi alabiliyorlar aklında olsun. nakit paranın yatırım hesabından normal hesaba havale etmeni tavsiye ediyorum. alacaksan tekrar yatırım hesabına havale edersin...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    0.95 e bir miktar alış yazdım. bakalım verecek mi?
    0.99 dan alış lar oldu...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

5.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    hesabında nakit para varsa sormadan da bedelliyi alabiliyorlar aklında olsun. nakit paranın yatırım hesabından normal hesaba havale etmeni tavsiye ediyorum. alacaksan tekrar yatırım hesabına havale edersin...
    teşekkür ederim,hemen yatırım hesabından vadesize aktardım ....bu bedelli başarısız olursa yani katılım az olursa fiyatı olumsuz etkiler değil mi?o halde 0.99 dan işlem gören hissede hangi mantıkla bedelliye katılır insan?

6. Arkadaşlar asıl soru şu bu fiyattan bedelliye girmenin bi anlamı yok herkes hemfikir bunda kullanılmayan rüçhanların karşılığı olan hisseler nolacak ben hiç kimseye kullandırmak istemiyorum mesela SPK ya yada bankaya yazılı dilekçe versem rüçhanlarıma karşılık gelen hisselerin piyasaya sürülmesini istemiyorum yada kulübe devrini istemiyorum diye net bilgi verebilecek biri varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by dr_enrique Yazıyı Oku
    Arkadaşlar asıl soru şu bu fiyattan bedelliye girmenin bi anlamı yok herkes hemfikir bunda kullanılmayan rüçhanların karşılığı olan hisseler nolacak ben hiç kimseye kullandırmak istemiyorum mesela SPK ya yada bankaya yazılı dilekçe versem rüçhanlarıma karşılık gelen hisselerin piyasaya sürülmesini istemiyorum yada kulübe devrini istemiyorum diye net bilgi verebilecek biri varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Böyle bir hakkınız yok... Rüçhan kuponu size ihraç edilen paydan alma hakkını sermaye arttırımı takviminde belirtilen süre için sunar. Süre bitince hakkınızı kullanmadığınız için kupon yanar...Dediğiniz gibi olsa bile Zaten rüçhan bedeli şu an 0 ₺ yani herhangi bir değeri yok...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Böyle bir hakkınız yok... Rüçhan kuponu size ihraç edilen paydan alma hakkını sermaye arttırımı takviminde belirtilen süre için sunar. Süre bitince hakkınızı kullanmadığınız için kupon yanar...Dediğiniz gibi olsa bile Zaten rüçhan bedeli şu an 0 ₺ yani herhangi bir değeri yok...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler sayın ezln ne bileyim işte insanın zoruna gidiyor 1 kuruşa indirdiler rüçhanı satsan nolur satmasan nolur. amaçları belli toplayabildikleri kadar hisse toplayacaklar çok ucuz diye millet üşüşmeye başladı zaten kendini akıllı zanneden yatırımcılarıda tokatlayacaklar hepsinin stoplarını patlatacaklar az insafları varsa 80-90 kuruş arasından yaparlar ki yok bence 70-80 kuruş arasından depoları dolduracaklar sonra 2 lira civarı boşalatacaklar malı arsa satışı stad devri ayağına verecekler küçük yatırımcıya Allah herkese sabır versin eziyet daha yeni başlıyor gibi YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 410/908 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •