Sayfa 80/908 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 633 - 640 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Kardesim birseye dikkat etmemissin yorumlarimi cogu zaman hisseyi kotuleyenlere karsi yaziyorum gecengun biri yazdi karabuk ic sahada basarili diye simdi bunu okuyup fotboldan anlamiyan bir ky arkadas hissesini satarsa zarar ederse ne olcak bende yazdim hemen son 5 ic saga macinda yenilmis ts normal sartlarda bu maci alir ama futbol bu tabi gecen hafta fener macinida seyrettim adamlar gol atmada cok agirlar ts leblebi gibi gol atiyor adamlarda gol atamiyor bu mac dogal sonucu ts alir ama top yuvarlaktir bunuda yaziyoruz ytddddddddd

2. 2018 de denk bütçe olacak
    698 milyon gider
    698 milyon gelir

net borç 770 milyon
    muharrem usta

3.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    başkan ne açıkladı izleyebildinizmi?
    2.40 direncini kırmaya yeter
    karabük maçı itici gücü olur.

4.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    2.40 direncini kırmaya yeter
    karabük maçı itici gücü olur.
    gelir getirici herhangi bir şey açıkladılar mı acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Ya kızdığım bi nokta var başkan çıkıyor çatır çatır anlaşma yaptık diyor şu borçtan kurtulduk diyor petrol diyor arazi diyor. Bunların yeri iş bittiği anda KAPTIR kimse genelkurulu açıp izlemek zorunda değil sen kap a bir haber gönder... Alışkanlık meselesi mi değil yoksa hisseleri tam toplayamadınızmı anlayamadık ama zaten 2.35 den malı toplamak çok zor 7 den alan neden satsın burda aklı yokmu şu genel kurulda kap a bildiri mevzusunu açsaydı keşke birisi birde dikkat ettiğim muharrem usta bizde gelip geçiciyiz diyorsiz gelip geçici olduğunuz bir şirketi yönetseniz doğrudüzgün yönetebilirmisiniz Kluplerin özelleştirilmesi vakti geldi geçiyor...

6. Keko hoşgeldin şimdi masa oluştu baralper de gelirse hissede dejavu olacak
    Başkan kongrede kartalla ilgili Opet e bizim olmayan yeri 8 milyon dolara alıp 28 milyon dolara satmış Opet e borç filan kalmamış 4/5 milyon dolar da ts ye kalmış yani aslında 20 milyon dolar kalmış çünkü opetten 14 milyon dolar daha önce almışız

7. AİDAT ÜCRETİ OY ÇOKULUĞU İLE ZAMLANDI
    Genel Kurul'da okunan önerge kabul edilerek Trabzonspor'a üye olmak isteyen taraftarların girişte 1200 TL ödeyecek, 60 TL olan aidat ücretnin ise 150 TL'ye çıkacak.

8. Fenerbahçe ve Beşiktaşaın yenilmesi bizim yenmemiz durumunda oluşacak puan durumu

âFenerbahçe 32
    •Trabzonspor 31
    •Beşiktaş 30

Fenerbahçe ve Beşiktaşâ€™ın berabere bizim yenmemiz durumunda oluşacak puan durumu

•Fenerbahçe 33
    •Trabzonspor 31
    •Beşiktaş 31

heyacanlı bir gün

Sayfa 80/908 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz