Sayfa 90/908 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 713 - 720 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    Hahaha ziyaretçiler artmış...ya mübarekler siz biz öpülmüşleri hiç mi okumazsınız
    Bence biraz sıkıcı olmadın mı artık bırak kim kimi öpüyorsa öpsün hepte düşüşlerde ortaya çıkıyorsun

2. 5 yıldır hiç değişmez bu hikaye farklı nicklerde birileri gelir arkadından daha önce hiç gözükmeyen yancılar uçacak kaçacak sonra hüsran küfür kıyamet hakaret

3.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Bence biraz sıkıcı olmadın mı artık bırak kim kimi öpüyorsa öpsün hepte düşüşlerde ortaya çıkıyorsun
    Eminmisin ?sayın emrefaiz61 yanılıyorsun emin ol.ve emin ol buranın gediklilerini sizleri üzmemek için yazmıyorum bile.çünkü bir ihtimal bilmeden de olsa incitirim diye.evet bu gün biraz çok yazdım kusurumada bakmayın ancak 10 gündür burda adeta bi yerini yırtanlar vardı ve tıpkı siz gibi nolcağını ben de biliyordum.tekrar özür dilerim hem sizden hem forum üyelerinden.spkek senin ta .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bugün kü düşüş tam bir şark kurnazlığı...

5. Gapa gidiyor

6. Yarınki maçı da gapa bahane eder yenilirsek... Bekle baba bekle...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tarlaaaaaaaaaaaaa diyoruz tarlaaaaaaaa bu kağıt bu zamanı ve hikayesine daha varrrrrr zamanı olan paraya ihtiyacı olmayan kağıdı yoksa adamı kanser ederrrrr
    Eskiden futbol arsada şimdi borsa da

8. nerde bu lanet gap, kaçta kapanıyor. yılbaşı arefesi nrden bulaşık bu hamsiye

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/908 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •