Sayfa 94/908 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Hagi seni piste alalım buyur... arkadaşlar bir-kac maç ile bahar havası yaratmayın aksine karamsarda olmayın emre nin dediği gibi imar çıksın zamanı tekrar gelecek kazandıracaktır muhakkak... kimseye umut pompalamayın olumsuz karamsar havada olusturmayin sadece hayali değil realist olun somut verilerle çıkın sahneye derim

Dolars a hala güvenmiyorum ama örnek verecek olursak dolars gibi grafik vs ile gelin veya ali beyin aimozturk gibi takas vs paylaşın... mako gibi mazoşist söylemleri veya hagi gibi arkadaşların hayalperestligini kimse okumak zorunda değil... karabük maçının alınması çok iyi olacaktı belki ama kağıt üzerinde favori olmak değil son düşükle 3 puanı almak önemli birkez daha gördük... konya yi elermiyiz pek tabii...Hisse için söyleyecek sözüm yok malum söylenecek zaman söyledim ve geçtim.. peki niye takipteyim? ? ? Avımı kolluyorum izliyorum.. biraz daha zamanı var... ah şu direkler ahh....

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.
    birilerini eleştirirken kendine de bak burada yatırımcıyı yönlendirmeye çalışan kafkas adlı şahsa alkış tuttun ne farkı vardı kafkasın hagi den yada bir başkasından?

2. Değerli arkadaşlarım yıllardır bu hissede biri olarak düşüş ve yükseliş sürecinde hep vardım ve yıllardır bu hissenin bir tarla olduğunu söyledim ve uzun bir süre yazmıcam
    Ama genel görüşüm bu bir tarla ama sportif hisselerin hepsi tarla zamanını ve süresini bilmiyorum ama genel fikrim sportifleri çok güzel günler bekliyor bu kadar satış baskısı çıkmaması için yapılan kağıtların dönüşü muhteşem olur örnek THY pgsus
    Ha bu bizim eşek ne olur o da onlara uyar
    Tarlaya imar geldiğinde umarım herkes zararını çıkarır Allah herkesin gönlüne göre verir ve beklediğine değer çünkü burda çok ciddi ben dahil birikimlerini kaybeden arkadaşlarım var
    Kimseye inanmayın özellik o para birimine kendi fikrinize göre karar verin kalın sağlıcakla herkes alım satım kararını kendi versin ytd zaten yıllardır adamlar çürüttü milleti sportiflerde

3.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    birilerini eleştirirken kendine de bak burada yatırımcıyı yönlendirmeye çalışan kafkas adlı şahsa alkış tuttun ne farkı vardı kafkasın hagi den yada bir başkasından?
    Anlamak istememişsin ve hala da anlamak istemiyorsun!!! Senle niye tartışayım ? Kafam çok rahat, huzurum yerinde keyfim yerinde... Acayıp kafayı takmışsınız o dönemden kalan sıkıntınız var anladığım kadarıyla, o zaman söylendi ve icraat yapıldı, isteyen istediği eylemi ( alım-satım) yaptı, kar eden oldu edemeyen oldu bekleyen oldu ve hala da bekleniyor, o sizin sorununuz ve devam edin, umrumda mı !!! Ben bu foruma baktıımda neden salak saçma yazılar göreyim ki. Mecbur muyum bunları okumaya kardeşim. Adam eğilecen bükülecen vs vs öpecem möpecem yazıyor, yazılır mı burası posta gazetesi bilmem ne köşesi mi. Burayı okuyan bayan yatırımcı hiç yok mu. Empati yapmak lazım biraz... Eminim ki birdahakine bu kadar sabırlı ve sakin olamayacağım...

4.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Anlamak istememişsin ve hala da anlamak istemiyorsun!!! Senle niye tartışayım ? Kafam çok rahat, huzurum yerinde keyfim yerinde... Acayıp kafayı takmışsınız o dönemden kalan sıkıntınız var anladığım kadarıyla, o zaman söylendi ve icraat yapıldı, isteyen istediği eylemi ( alım-satım) yaptı, kar eden oldu edemeyen oldu bekleyen oldu ve hala da bekleniyor, o sizin sorununuz ve devam edin, umrumda mı !!! Ben bu foruma baktıımda neden salak saçma yazılar göreyim ki. Mecbur muyum bunları okumaya kardeşim. Adam eğilecen bükülecen vs vs öpecem möpecem yazıyor, yazılır mı burası posta gazetesi bilmem ne köşesi mi. Burayı okuyan bayan yatırımcı hiç yok mu. Empati yapmak lazım biraz... Eminim ki birdahakine bu kadar sabırlı ve sakin olamayacağım...
    yazıya bak hızaya gel ne saçmalıyorsun zat-ı muhterem ben kimseye kafa takmadım sadece eleştirirken kendine de bak dedim yönlendirme yapan kişiye sende alkış tuttun reklamını yaptın dedim kendi ağzınla da söylüyorsun icraat yapıldı isteyen aldı sattı ne saçma savunma şekli liseli ergenler gibisin neyse ne haliniz varsa görün

5.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    yazıya bak hızaya gel ne saçmalıyorsun zat-ı muhterem ben kimseye kafa takmadım sadece eleştirirken kendine de bak dedim yönlendirme yapan kişiye sende alkış tuttun reklamını yaptın dedim kendi ağzınla da söylüyorsun icraat yapıldı isteyen aldı sattı ne saçma savunma şekli liseli ergenler gibisin neyse ne haliniz varsa görün

6. Spek milleti birbirine düşürdün ayıp ayıp

7.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Siz yine aynı cürretkarlıkla yazıyorsunuz.belli ki bir dayanağınız var...bu yazdıklarınız bu forumdan üye bir arkadaşımızın da dediği gibi bildiğimiz ihbar..gerek yoktu zaten biliyoruz ki.sizce misalen şahsım cidden salağamı benziyorum ?uzatmaya gerek yok,siz de ben de biliyoruz ki bu cenabet tahtada alan yok satanın durumu bir de face ıvır twit mivitten 3-5 kurban bulursanız o zavallılar olur.dolayısı ile sizin bir cümlenizden yola çıkarak diyorum ki "buyrun ister indirin kaldırın ister kaldırın indirin"sonuçta hancı burda.faceden ordan burdan 3-5 kazla bu çarkı çeviremeyeceksiniz.buraya yazmamın tek nedeni biz ÖPÜLDÜK başka insanlar düşmesin bu tezgaha

Sayfa 94/908 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •