Sayfa 507/907 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7250 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Yeterki satış artsın,düşmüyorki,yükleneyim karda olduğum senetler var onları satar tspor alırız
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. en büyük sürpriz kayserinin sıvası yenmesi

diğer takımların nefesi kesilirde dört büyükler zirveye oturursa spor endeksi korkunç hareketli geçer iddia patlama yapar
    (bu arada ben iddia oynamam)

Dört büyüklerin transferde sıvastan alanyadan başaktan vsvs birer ikişer transfer yapmaları lazım özellikle bunların forvetlerini almaları lazım.çünkü rakiplerini zayıflatmışta olacaksın.Bak alanyada iki tane libero deparcı var adam topu aldımı kimse yetişemiyor gidip golünü atıyor.

olacak olacak..

takım şu an on numara

3.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    en büyük sürpriz kayserinin sıvası yenmesi

diğer takımların nefesi kesilirde dört büyükler zirveye oturursa spor endeksi korkunç hareketli geçer iddia patlama yapar
    (bu arada ben iddia oynamam)

Dört büyüklerin transferde sıvastan alanyadan başaktan vsvs birer ikişer transfer yapmaları lazım özellikle bunların forvetlerini almaları lazım.çünkü rakiplerini zayıflatmışta olacaksın.Bak alanyada iki tane libero deparcı var adam topu aldımı kimse yetişemiyor gidip golünü atıyor.

olacak olacak..

takım şu an on numara
    trabzon uzun yıllardır şampıyonluk yaşamadı, gs, ile kapışsa benim favorim trbzn,ünal hoca tarihe geçmek istemeli , trabzn,un blançosu sporda en iyisi , şampiyonluk halinde bu fiyatın en az 5 katın, kağıt bazında bile blançosu güzel ,kişisel görüşüm beni bağlar, bu fiyatlardan alabildikiçe alırım hayırlı kazançlar herkese...

4. ya sen ne zaman direk dikeceksin
    grafiğe bakıyorum 2 nin üstünü gösteriyor her an fişkeleyebilir

çöp kağıtlar bile gitti bu hala yerlerde Allahım ya

5.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    evet direnci kırdı çok şükür
    Dikkat li olmakta fayda var.
    Direncin üzerinde 1,2 gün durmalı
    Ve sağlam alışkar olmalı

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

6. Teknikçileri avlayabilirler

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

7. satışlar karşılansın seyredelim bakalım
    spek piyasaya aldırıyor devreye sonra girecek galiba

Tbb başkanı aydın: Futbol kulüplerinin 7 milyar tl'lik borcu yapılandırılıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 507/907 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •