Sayfa 892/908 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Biraz sabır ister,kent beni çok bezdirdiydi 150-200,tam 11 tavan çekti bugün SPK yüzünden taban,585 görmüştü,yukarıda uzmanım rumuzlu arkadaşında kulağına küpe olsun,her hissenin bir değeri vardır...ytd.
    Bugün hissede çok tuhaf zigzag hareketleri oldu.Sanırım yukarı gitmesin diye satışa koyduğu kendince yüklü miktarda hisseyi birileri kaptı.Senden büyük Allah var tahtacı efendi Gitmesin diye baskılarsan ilahi adalet devreye girer böyle.Herkes niyetinin karşılığını görür elbet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Bugün hissede çok tuhaf zigzag hareketleri oldu.Sanırım yukarı gitmesin diye satışa koyduğu kendince yüklü miktarda hisseyi birileri kaptı.Senden büyük Allah var tahtacı efendi Gitmesin diye baskılarsan ilahi adalet devreye girer böyle.Herkes niyetinin karşılığını görür elbet.
    Belkide ben almıştırım veya benim gibiler,çünkü hisse ucuz ve tam traderlik

3. Dört büyüklerden biri gitti kaldı üç büyük..Bundan sonra da yenisi eklenmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Bugün saldı 5.32 gösterdi toparladı 5.40,maraton yolu uzun,zamanında BJK,FB,GS'da sürünüyordu,şimdi nerelerde,herkesin bir bocalama devri vardır,kim ne derse desinhisse ucuz ve mutlaka 10 üstü görülecek,az yönetim umut tazelese bu iş çözülür,baldırı çıplak BJK 35 üstüne atmış,devler ligindemi oynuyor,4 cıvarından 35 nasıl oldu ona hayret ediyorum,şenol hocamı doping verdi,futbolu ortada,zamanında şenol hocayı kovmadılarmı,tamam o hisseye zamanında çok takıldım ve anormal maniler kazandım,işin özü tahtacı farkı,kafasına köydumu sürükler götürür,bununda tahtacısı var,sanırım beklemede,herşey sıraylan...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün saldı 5.32 gösterdi toparladı 5.40,maraton yolu uzun,zamanında BJK,FB,GS'da sürünüyordu,şimdi nerelerde,herkesin bir bocalama devri vardır,kim ne derse desinhisse ucuz ve mutlaka 10 üstü görülecek,az yönetim umut tazelese bu iş çözülür,baldırı çıplak BJK 35 üstüne atmış,devler ligindemi oynuyor,4 cıvarından 35 nasıl oldu ona hayret ediyorum,şenol hocamı doping verdi,futbolu ortada,zamanında şenol hocayı kovmadılarmı,tamam o hisseye zamanında çok takıldım ve anormal maniler kazandım,işin özü tahtacı farkı,kafasına köydumu sürükler götürür,bununda tahtacısı var,sanırım beklemede,herşey sıraylan...ytd.
    Sn.refaba sizi uzun zamandır takip ederim. ama nedense bu hisse de sizinle aynı fikirde değilim. sizin sayenizde Kent aldım daha önce dokta almıştım.

6. Ts den Bi cacık olmaz, araplara satılmazsa tabi

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sayın refaba size katılıyorum hisse çok ucuz illaki 10 üstünü görecek ancak bu ha deyince olacak bir iş değil hisse toplanmadan götürmezler... Bende de ufak bir miktar var ama fazla heveslenmiyorum bu sene mi olur öbür sene mi olur Allah bilir ha bide tabiki tahtacı bilir...
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sn.refaba sizi uzun zamandır takip ederim. ama nedense bu hisse de sizinle aynı fikirde değilim. sizin sayenizde Kent aldım daha önce dokta almıştım.
    Sanırım kent ve doktadan kazandınız,tabiki nereden aldığınızda önemli,kent 190 cıvarından 585'e kadar 11 tavan çekti SPK takoz
    koydu 400 destek noktasına geldi çalıştı önündeki hedef neresi belli değil ben 25 dolar değer biçtim,dokta 45'den 80 yaptı,şu sıralar 75 seyrediyor,zamanında her ikiside çok uyuz hisseydi zaman ister,TS'de öyle,sadece 1 habere bakar

Sayfa 892/908 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •